Corona Brasov vs Budapest Jégkorong Akadémia Club 0-1

Hosszabbításban megvan a győzelem Evgenii Mozer góljával! ❤🏒🥅

Foggal-körömmel harcolt a Csapat, hatalmasat küzdöttek és végül a kiváló védő- és kapusteljesítménynek köszönhetően hosszú idő után újra győzelmet arattunk! Az első játékrészt komoly mezőnyfölénnyel zártuk, tízzel több kapura lövésünk volt mint a hazaiaknak, ráadásul Pozsgai Tamás egyik lökete a kapuvason csilingelt. A harmad során kétszer is emberelőnybe kerültünk, a 10. és a 13. percben, de ezeket nem sikerült kihasználni. (0-0)

A második húsz percre mi vittünk át egy kiállítást, de Farkas Roland kiváló formában védett, így nem esett ebből sem gól. A 32. perc újabb brassói emberelőnyt hozott, azonban a Csapat ezt is szépen kivédekezte. A két hátrány ellenére ebben a játékrészben is többet támadtunk, de az a fránya vezető gól csak nem akart megszületni. (0-0)

A harmadik játékrész 7. percében Tóth Gergely akasztotta össze a bajszát Spills-szel, aminek páros kiállítás lett a vége. Ebben a húsz percben érezhetően átvette az irányítást a Brassó, nagyobb helyzeteik voltak, de Farkas Roli mindent védett! Nekünk is voltak nagy lehetőségeink, de Dubeau szintén mindent fogott.

A rendes játékidő nem hozott sem gólt, sem döntést, így jöhetett a hosszabbítás. (0-0)
A ráadás második percében aztán Evgenii Mozer egy szép egyéni megoldás után megszerezte a győztes gólunkat, megszakadt tehát a nyeretlenségi sorozatunk! (0-1) ❤🏒🥅
Szép volt srácok, gratulálunk! ❤ Szerencsés hazautat, holnapra pedig jó pihenést kívánunk, senki nem érdemli meg jobban nálatok. ❤