Budapest Jégkorong Akadémia HC – Corona Brasov: 1-4

Sajnos a Brassó ellen sem sikerült megszakítani a vereségsorozatunkat. Az első húsz percben hiába volt 17 kapura lövésünk – tízzel több mint az ellenfélnek – mégis kétgólos vendég előnnyel zárult a harmad. Mindkét gólt Sills jegyezte a vendégeknél, aki előbb az 5. percben talált be Gajdó passzából, majd a 11. percben egy kijátszott támadás végén ismét.
A 13. percben emberelőnybe került a BJA HC, de hiába mozgósítottunk nagy erőket a szépítésért, a gól még váratott magára. (0-2)
A második harmad elején gyors egymásutánban jött két gól: másfél perccel a kezdő korongbedobást követően Judd Blackwater növelte az előnyt, de szinte a buli után azonnal jött egy Rozsomák letámadás, és Evgenii Mozer szépen találta meg Schlekmann Márkot, aki visszatérése óta a második gólját szerezte. A másik gólpasszosunk Szabó Bence volt. Nem sokkal később Ritter Zalán kapott 2+2 percet magas botért, de ezt a nehéz periódust szépen kivédekeztük, valamint Farkas Roland is nagyokat védett.
A végén pedig még mi kerültünk emberelőnybe, de nem sikerült tovább faragni a hátrányból. (1-3)
A záró játékrészben hajtottunk a szépítésért, de a 48. percben jött a hideg zuhany: Schaber lövése utat talált a hálóba.
A harmad felénél emberhátrányba is kerültünk, ami szintén nem javított a helyzetünkön, hiába a lövések, nem sikerült utat találni Dubeau kapujába. A harmad végére még emberelőnybe is kerültünk egyszer, de az eredmény maradt ugyanaz. (1-4)