MAC-HKB ÚJBUDA – Titánok: 7-1 Kedves szurkolóink, újabb gólokban gazdag mérkőzé…

MAC-HKB ÚJBUDA – Titánok: 7-1

Kedves szurkolóink, újabb gólokban gazdag mérkőzéssel örvendeztettek meg bennünket a mieink, méghozzá nem is akármilyen gólokkal!😍
És nemcsak újabb győzelmet ünnepelhetett hazai jégen a MAC HKB, de Bálizs Bence újabb, zsinórban a második shutout-ja is csak másfél percen múlt!
Bemutatkozott egy újabb fiatal játékosunk, Tóth Péter Norbert, első felnőtt gólját lőtte be Ádám Zsolt, a Kölyök, hát egy átlagos csütörtök esténél ez a mai sokkal jobb és több volt, igaz?!
Azon sem lepődik meg senki ugye, hogy gyors góllal indítottak a fiúk?
A második perc végén Kedves Richárd passzából Majoross Barnabás szerezte meg a vezetést a MAC HKB-nak.
Őt követte az ötödik percben Kreisz Brúnó egy nagy góllal Csollák passzából.
Arról, hogy az első sorunk se maradjon találat nélkül Sofron István gondoskodott, aki Nagy Krisztián passzát bombázta be a harmad végén, így megnyugtató előnnyel mehettünk szünetre. (3-0)
A második harmadra ha lehet, még éhesebben jöttek ki a srácok, és ez az eredményjelzőn is elég hamar megmutatkozott.
A harmadik percben Kreisz Brúnó duplázott, majd a “félidő” után még hármat berámoltunk.
Gyors egymásutánban Csollák Márkó – ezúttal csak ökölpacsit kapott a plexi 🙃-, Ádám Zsolt és Brance Orbán is betalált. (7-0)
A záró játékrészre kevesebb lényegi történés jutott már ezek után, a Titánok védelme nem tudta áttörni a MAC védelmét, ami korong mégis eljutott Brunyához, azt Ő mind kivédte.
Egészen az utolsó előtti percig.
Amikor is a finn különítmény villant és Tiainen szerezte meg a becsületgólt kis játékvezetői videózást követően. (7-1)
Gratulálunk a Csapatnak!
Nehezen tudom visszafogni magam, hogy ne szuperlatívuszokban írjak Róluk, mert tényleg olyan jó nézni Őket ahogy hajtanak, szép hokit játszanak, szebbnél szebb gólokat lőnek és mindeközben láthatóan nem veszett el számukra a játék öröme, nemcsak a saját, de egymás gólörömének is részesei tudnak lenni.