MAC HKB Újbuda – Sport Club Csíkszereda: 2-5 A tegnapi első perces gólunkra ma e…

MAC HKB Újbuda – Sport Club Csíkszereda: 2-5
A tegnapi első perces gólunkra ma első perces góllal válaszolt a Csíkszereda, Blackwater a negyvenedik másodpercben már vezetést szerzett a vendég gárdának.
A hetedik percben két gólt is láthattunk, előbb Brance Orbán pontos keresztpasszából Terbócs István lőtt hatalmas kapásgólt, majd a buli után azonnal kontrázott a Csíkszereda és Fodor egy szép lövéssel visszavette a vezetést. Nem sokkal később emberelőnybe került a MAC HKB, de hiába voltak nagy helyzetek, egyenlíteni nem sikerült. (1-2)
Egy harmad végi kiállítás miatt előnyben kezdhettük a második játékrészt, de ez is kihasználatlanul maradt. Nem sokkal később Becze szerzett a saját harmadában korongot és miután végigsprintelt a pályán, nagy gólt akasztott a kapuvas mellé.
A kilencedik percben hasonló helyzetben Bíró tudott kiugrani, de ezúttal Farkas Roland bravúrral védett.
A Rozsomákok legnagyobb helyzete Strenk Olivér nevéhez fűződött, aki hatalmas felsővasat lőtt. (1-3)
A záró játékrész szeredai emberelőnnyel indult, de ezt szépen kivédekezték a mieink.
Utána mi is elpuskáztunk egy emberelőnyt, amit újabb góllal büntetettek a vendégek: Yellow Horn lövése átcsorgott kapusunkon, Combsnak így csak be kellett helyeznie azt a kapu elől, majd a tizenegyedik percben Fodor fordult be szépen a sarokból és egy pontos lövéssel szerezte meg a vendégek ötödik gólját.
Bő öt perccel a vége előtt sikerült szépíteni: Csollák kipattanóját Nagy Krisztián tette vissza köténybe.
A maradék játékidőben még volt néhány helyzet, de az állás már nem változott. (2-5)
Szomorkodásra nincs okunk, mindent beleadtak a srácok, Farkas Roli nagyszerűen védett, láthattunk szép bravúrokat, gratulálunk a Csapatnak.❤️🏒🥅
Most jöhet egy kis pihenés, majd a következő hazai mérkőzés az Opten Vasas ellen.