MAC HKB Újbuda-Gyergyói HK 5:4 (hosszabbítás után) Ebben a szezonban mostanra m…

MAC HKB Újbuda-Gyergyói HK 5:4 (hosszabbítás után)

Ebben a szezonban mostanra már tényleg a Rozsomákok névjegyévé vált a gyors, meccset indító gól, ma Molnár Bálint ápolta ezt a tradíciót egy harmadik percben szerzett gyönyörű találattal.
Még a harmad első felében sikerült növelni az előnyünket, Terbócs és Kreisz gólpasszából Brance Orbán belőtte a második gólunkat is.
A tizennegyedik percben jött a gyergyói szépítő gól Silló Arnold ütőjéről, a harmad végéig maradt is ez az állás. (2-1)
A második játékrészben a kezdődő korongbedobás után azonnal sikerült megindulni és a sérülésből visszatérő Sofron István a kilencedik másodpercben vágta be a MAC HKB harmadik gólját. A gólpasszosok ezúttal Nagy Krisztián és a csapatkapitány, Pozsgai Tamás voltak.
A harmadik percben aztán Brance Orbán duplázott, ugyanúgy Terbi és Brúnó asszisztjából, mint első alkalommal.
Ez azonban felpaprikázhatta a másik oldalon Koskirantát, a finn légiós ugyanis szűk három perc alatt kétszer is betalált, visszahozva ezzel csapatát a meccsbe. (4-3)
A harmadik harmadban mindkét csapatnak voltak nagy helyzetei, de Bálizs és Cooke egyaránt szép védéseket mutattak be.
Hat perccel a vége előtt aztán Ouellette-St-Amant megszerezte a vendégek egyenlítő gólját.
Rendes játékidőben nem bírtak egymással a csapatok, hosszabbításba torkollott a ma esti összecsapás. (4-4)
Itt a szokásos gyors, pörgős, oda-vissza hoki következett, és a végén mi örülhettünk! Brance-nek ugyanis összejött a mesterhármas, a MAC-HKB-nak pedig a győzelem!
Szép volt Brance, gratulálunk!😍🏒🥅
Gratulálunk a Csapatnak, nagyot küzdöttek, izgalmas meccsen bizonyítottak ismét!❤️🏒🥅