MAC HKB Újbuda-Ferencvárosi TC 5-1 Kedves szurkolóink, nem lehetett panasz ezen…

MAC HKB Újbuda-Ferencvárosi TC 5-1

Kedves szurkolóink, nem lehetett panasz ezen a mérkőzésen sem a tempóra, agresszíven kezdett mindkét csapat, egyik letámadás követte a másikat, akadt bőven dolga mindkét kapusnak.
Mégis a MAC HKB szerezte meg a 11-ik percben a vezetést, Kozma Dávid lőtte meg első Erste Liga gólját.
Nem engedett ki ezután sem a Ferencváros, minden korongért hajtottak, több kapura lövést kezdeményeztek, de Brunyán nem tudtak kifogni.
Nem sokkal az első gólt követően Nagy Krisztián kilépett, megjátszatta Schlekmannt, akinek tökéletes passzát Sofron be is bombázta Nagy Kristóf kapujába, így kettő nullás vezetéssel mehettek a mieink szünetre.
Nem kellett sokat várni az első hazai gólra a második harmadban sem, alig 21 másodperccel a kezdés után Schlekmann értékesítette Nagy Krisztián passzát, aki elhúzta kicsit a védelmet, így Sleki élt a lehetőséggel és nem is hibázott.
Ezt követte a 24. percben Terbócs bombája, aki egy Kreisz Brúnó által megszerzett buli koronggal indult meg és lőtte be a Csapat negyedik gólját.
Vendég időkérés következett, majd beindultak újra a zöldek, adtak bőven munkát Bálizs Bencének, de Ő brillírozott, egyik lövést védte a másik után.
Kevéssel a második harmad vége előtt Brance Orbán megszerezte az ötödik MAC HKB gólt is, Nagy Krisztián és Scott Macaulay passzából.
A harmadik harmadban sem unatkoztunk. Voltak helyzetek mindkét részről, ütközésekben sem volt hiány, de nagyon fegyelmezetten játszottak a mieink, kevésen múlt, hogy Brunya nem shutouttal zárta a mai mérkőzést- amit nagyon megérdemelt volna, nagyszerű teljesítményt nyújtott mindvégig.
Az FTC becsületgólját Kulmala lőtte az 54. percben, meg is dolgozott érte rendesen, előtte legalább három lövést hárított Brunya, így 5-1-es győzelemmel ért véget a mai találkozó.
Gratulálunk a Csapatnak, nagyszerű és izgalmas élményben volt ismét részünk!❤️🏒🥅