MAC HKB Újbuda-Dunaújvárosi Acélbikák 3:4 Nem kezdődött túl jól a mérkőzés a sz…

MAC HKB Újbuda-Dunaújvárosi Acélbikák 3:4

Nem kezdődött túl jól a mérkőzés a számunkra, az Acélbikák a negyedik percben megszerezték a vezetést emberelőnyből, egykori aranysisakosunk, Keegan Dansereau jóvoltából.
A harmad közepe után nem sokkal újabb gólt szereztek a vendégek, ezúttal Németh Péter volt eredményes, majd négy másodperccel a vége előtt Pihlqvist is betalált. (0-3)
A második harmad ugyanúgy indult, mint az első, a negyedik percben emberelőnyös gól lőtt a Dunaújváros, ezúttal Turcotte volt az elkövető.
A négy gólos gödör azonban nem letörte, hanem inkább felpaprikázta fiataljainkat és gyors egymásutánban előbb Schlekmann Márk majd Molnár Bálint is betalált, visszahozva ezzel a MACot a meccsbe!❤️🏒🥅
A játékrész második felében ebben a domináns, hajtós stílusban játszott a Csapat, nagyot harcoltak, de több gól már nem született. (2-4)
A harmadik harmadban is nyomtunk, Terbócs István egy kipattanó korongot lőtt be a hálóba, a bírók azonban ezt nem adták meg, mondván az újvárosi kapus már birtokolta a korongot.
A döntés nem aratott osztatlan sikert MAC HKB körökben, főleg a (majdnem) gólt szerző Terbi adott hangot nemtetszésének, amiért tíz perces büntetést kapott.
Húsz másodperccel a vége előtt Sleki megszerezte második gólját a meccsen, ezúttal emberelőnyből és bár volt kapuslehozatal is nálunk és mindent beleadtak a mieink, nem sikerült egyenlíteni és kiharcolni a hosszabbítást.
Szégyenkezésre nincs oka a Csapatnak, gratulálunk Sleki két, Molnár Bálint egy góljához, ahogy Nagy Krisztián két, Brance Orbán és Scott Macaulay egy-egy gólpasszához, Brunya bravúrjaihoz.

Fotó: Szűcs Attila