Jó reggelt, kedves szurkolóink. A két vezetőedző mérkőzés utáni értékelését olv…

Jó reggelt, kedves szurkolóink.
A két vezetőedző mérkőzés utáni értékelését olvashatják alább.
Kangyal Balázs:” A következő négy mérkőzésünk olyan, mint egy mini playoff. A rájátszásban pedig az számít, hogy nyerj, a többi nem. Persze nem lehet elmenni szó nélkül amellett, hogy ez a fajta játék, amit ma játszottunk, nem mi vagyunk. Talán ez az első ilyen meccsünk. Büszke lehetek a csapatra,mert az egész évet letudták úgy, hogy nem kellett csalódottnak lennem, ma az vagyok.
A Titánok többet lőttek kapura, mi lőttünk két gólt, aztán mindenki elfeledkezett mindenről. A legjobb, ami történt, hogy szereztünk három pontot, és ez most nagyon fontos.”
Kasper Vuorinen: “Jó kezdésben reménykedtünk, de nem jött össze. Valamiért nem álltunk készen, az ellenfelünk pedig igen, így az első harmad 0-2 lett. Ettől függetlenül tudtuk, hogy nem volt ez egy rossz harmad tőlünk. Még helyzeteink is voltak. Aztán a második harmadban jól játszottunk, de összeszedtünk pár felesleges kiállítást, öt a három ellen pedig be is találtak és végül ez lett a győztes gól. Ezután is jól játszottunk, helyzeteink is akadtak, de végül ez nem volt elég ahhoz, hogy megnyerjük a mérkőzést. Meglátjuk,ez elég lesz-e a playoffhoz. Minden mérkőzés más és más. Még ha jól is játszottunk ma, pontot nem szereztünk. Szombaton új mérkőzés vár ránk, amire jól fel kell készülnünk. Hisszük, hogy a saját kezünkben van a sorsunk és mindent megteszünk annak érdekében, hogy elérjük a célunkat.”