Gólösszefoglaló EL 37 – DVTK Jegesmedvék – Budapest Jégkorong Akadémia HC 2-4 20221014

Alább újranézhetőek a tegnap esti gólok, kedves szurkolóink.🤩
És bónuszképpen a két vezetőedző nyilatkozatait is itt lehet elolvasni.
Kangyal Balázs: ” Megküzdöttünk ma mindennel, de az előző pár nap erről szólt. Jöttek a sérülések, meghatározó játékosok estek ki.
Majd utána egy kimondottan jó helyzetet az egyik oldalról nézve rosszul kezeltünk, másik oldalról nézve viszont kiállítunk magunkért. Valamit ma megint hozzátettünk, hogy jobb csapat legyünk, ez a legjobb jelző erre a meccsre. Gratuláltam a csapatomnak, egy jó ellenfél ellen nyertek, akiknek az otthonában ezt nem könnyű megtenni, de nem hagytunk kérdést afelől, hogy ma mi voltunk a jobb csapat. ”
Tokaji Viktor: “Sajnálatos, hogy a délelőtti edzésen a csapatkapitányunk, Miskolczi Márk megsérült és nem tudta vállalni a játékot a mai meccsen. Azt gondolom, hogy jól álltunk bele ebbe a találkozóba, az első harmad ki-ki játékot hozott. A második harmadban pedig mintha megelégedtünk volna magunkkal, volt egy rövidzárlatunk és hamar 0-3 lett az eredmény. Innen kellett volna visszajönnünk, ami mindig nehéz feladat. A harmadik harmadban felborult a pálya a mi javunkra, de nem tudtuk a fölényünket gólra váltani. Benne volt a meccsben, hogy felzárkózunk, de jobban kellett volna gazdálkodnunk a helyzeteinkkel. Megyünk tovább, vasárnap egy újabb fontos meccs vár ránk Dunaújvárosban, ahol fontos 3 pont a tét.”