Dunaújvárosi Acélbikák – MAC-HKB Újbuda: 0-6 Kedves szurkolóink, ennél jobb els…

Dunaújvárosi Acélbikák – MAC-HKB Újbuda: 0-6

Kedves szurkolóink, ennél jobb első harmadot nehéz lenne elképzelni! A MAC HKB minden tekintetben dominálta a játékot, záporoztak a gólok, Bálizs Bence pedig mindent fogott, amit kellett.
Az ötödik percben Scott Macaulay akasztott bombagólt a hazai hálóba, majd szűk másfél percre rá Terbócs lövésének a kipattanóját tette vissza Brance Orbán a kapuba.
Terbit sem kell félteni, meglőtte az assziszt mellé a gólját is, egy, a palánkról patentul pattanó pakkot pöccintett pontosan a kapus korcsolyája alatt be a kilencedik percben.
A harmad második felében Nagy Krisztián szállította a következő gólt, szép szóló után kilőtte a felső sarkot.
Az utolsó percben aztán Dóczi Zsombi indult meg és Ő is gyönyörű lövéssel növelte az előnyünket. (5-0)
A második harmadban sem változott sokat a játék képe, nagyrészt a MAC HKB irányította a játékot, amikor pedig a DAB próbált támadni, Brunya mindent hárított.
A harmad hatodik percében ismét Nagy Krisztián villant, ezúttal Garát Zsombor passza találta meg üresen, Krisz pedig újabb csodaszép szóló gólt lőtt.
Az utolsó két percben láthattunk még egy Terbócs kapuvasat, ami előtt több nagy helyzetet is kihagytunk korábban. (6-0)
A záró játékrészt emberelőnnyel kezdhették az Acélbikák, de nem sikerült kihasználniuk és szépíteniük.
Ez volt egyébként a leginkább kiegyensúlyozott harmad, mindkét oldalon több helyzet is adódott, az egyetlen igazi kérdés az volt, hogy összejön-e Brunyának a shutout.Örömmel jelenthetjük: össze! Gratulálunk!
Az eredmény már nem változott, 6-0-ra nyertünk.
Gratulálunk a Csapatnak a mai győzelemhez is, köszönjük az élményt, mert nagyon jó volt nézni ismét ahogy az utolsó percig hajtanak, küzdenek!❤️🏒🥅