Corona Brassó – MAC HKB Újbuda: 4-2 Dinamikus, jó iramú meccset játszottunk Bra…

Corona Brassó – MAC HKB Újbuda: 4-2

Dinamikus, jó iramú meccset játszottunk Brassóban, amelynek a végén sajnos pontot nem sikerült szerezni, de szívvel-lélekkel való játékból így is jelesre vizsgázott a MAC HKB.
Az első gólt Terbócs István révén mi szereztük emberelőnyből, a hetedik percben Brance Orbán és Garát Zsombor gólpasszából.
Az előnyt elég sokáig sikerült tartani, a tizenhatodik percben jött az egyenlítés, Vasile góljából. (1-1)
A második harmad második percében aztán átvették a vezetést a hazaiak, Molnár Zoltán volt eredményes, erre a játékrész legvégén ismét Terbi válaszolt egy nagy szóló góllal. (2-2)
A harmadik húsz perc ismét gyors brassói gólt hozott, Finucci talált be emberelőnyből. Sajnos ezúttal az egyenlítés elmaradt, Valchar az eddigi két gólpassza mellé egy gólt is szerzett kereken három perccel a vége előtt.
Nagyot harcolt a Csapat, hatalmas akarással játszottak végig, sajnos most pont nem járt érte, de így is minden tiszteletet megérdemelnek a fiúk.