Sport Club Csíkszereda – Budapest Jégkorong Akadémia HC: 4-3

A második csíkszeredai mérkőzésen komoly hátrányból sikerült hajszál híján visszakapaszkodnunk, kevésen múlt, hogy nem jött össze az egyenlítés. Mindenesetre nagyot harcoltak a fiúk, büszkék lehetünk rájuk! ❤
A BJA HC szerezte meg a vezetést a 9. perc végén, amikor is Schlekmann Márk lőtt szemfüles gólt.
Nem örülhettünk sokáig, a 12. perc végén emberelőnyből egyenlített a hazai csapat, majd a harmad végén újabb kiállítást követően át is vették a vezetést, mindkét alkalommal Levin volt eredményes. (2-1)
A második harmadban azonnal növelte előnyét a székely csapat, majd a 27. perc újabb hazai gólt hozott, Levin már négy egységnél járt ekkor. A negyedik után Kangyal Balázs lecserélte Farkas Rolandot, helyette Kiss Dániel jött be a kapuba és a harmad hátralévő részét lehozta kapott gól nélkül. A játékrész felénél emberelőnybe kerültünk, de ezt nem tudtunk kihasználni.
39:30-nál viszont összejött a szépítés Nagy Krisztián szép lövésével – a gólpasszosok Tóth Richárd és Varga Kaden voltak. (4-2)
A Rozsomákok mindent megtettek és egy pillanatig sem adták fel a harcot! A 44. percben sikerült feljönni egy gólra, aranymezes csatárunk, Evgenii Mozer szerzett fontos gólt és tartotta életben a reményeinket. Támadtunk becsülettel, de az egyenlítés nem akart összejönni. Bő két perccel a vége előtt vezetőedzőnk időt kért és lehozta a remek cserének bizonyuló Kiss Dánielt, de hiába próbálkoztunk, nem tudtuk újra bevenni O’Connor kapuját. (4-3)
Hatalmasat küzdöttetek srácok, büszkék vagyunk rátok! Szerencsés hazautat kívánunk! ❤