Sport Club Csíkszereda – Budapest Jégkorong Akadémia HC: 3-2 (hosszabbítás után)

Gyorsan vezetést szereztek a hazaiak, nem telt el másfél perc sem amikor Sofron volt eredményes. A harmad során kevés kaput eltaláló lövés volt mindkét oldalon, mezőnyben zajlott inkább a játék.Végül a 16. percben összejött az egyenlítés, Molnár Bálint játszotta meg Vitalii Teslenkót, aki hatalmas gólt vágott az ellenfél kapujába. (1-1)
A második harmad elején gyorsan emberhátrányba kerültünk, de ez nem tartott sokáig, mert egy perccel később a másik oldalon is jött egy kiállítás.Ezekből nem született találat, a 29. perc azonban nekünk hozott emberelőnyt és ezt már nem hagytuk kihasználatlanul! Schlekmann Márk takarásból lőtt nagy gólt, amivel átvettük a vezetést. A gólpasszosok Szabó Bence és Pozsgai Tamás voltak. A harmadban ezután kétszer is emberhátrányba került a BJA HC, de ezeket egyaránt hárítottuk kiváló védőmunkával és egy magabiztos Farkas Rolanddal a kapuban. (1-2)
A harmadik harmad elejét emberelőnyben kezdtük egy előzőből átnyúló két perces büntetés miatt, de ebből nem tudtuk növelni az előnyt.
Az 52. percben nagy lehetőséghez jutott a Sport Club, emberelőnyben játszhattak, de ezt Farkas Roli vezérletével szépen kivédekezte csapatunk. Az utolsó percekre minden erejét mozgósította a hazai csapat, időkérés és kapus lehozatal volt a taktika és ez most be is jött, az 58. percben Péter góljával összejött az egyenlítés. A bírók videóztak egyet, de az ítélet során maradt a gól. Az utolsó másodpercekben kaptunk egy emberelőnyt, aminek a nagy részét átvittük a hosszabbításba. (2-2)
Sajnos ez a mostani túlóra hamar véget ért.
A ráadás elején vétettünk egy nagy védelmi hibát, amire Rokaly csapott le és közelről nem hibázott. (3-2)