FTC-Telekom – Budapest Jégkorong Akadémia Hockey Club 1-2

Nem sokáig ismerkedett egymással a két csapat, gyorsan egymásnak ugrottak. A 4. percben a hazaiak szereztek vezetést, egy kapu előtti kavarodás során Tóth Gergő elé került a korong és ő fellőtte a léc alá. A harmad során két kiállítást is kivédekeztünk és a végére még az egyenlítés is összejött. Kirils Galoha passzolt középre Ilya Tsulyginhez, aki egy mesterien pontos lövéssel vette be Arany kapuját. Nem sokkal ezután majdnem Galoha is betalált, de ziccerét védte a hazaiak kapusa. A harmad végére még maradt egy nagy ferencvárosi helyzet, de Farkas Roland nagy bravúrt bemutatva tartotta az állást. (1-1)
A második játékrész gyors, fizikai játékot hozott, ami során gólt nem láthattunk, csak néhány kiállítást. (1-1)
A harmadik harmad elején sikerült megszerezni a vezetést a Rozsomákoknak. Egy szép védekezést követően kontráztunk, Molnár Bálint passzolta be Ivan Vorobjovnak a pakkot, aki nagyon nagy gól vágott a hálóba! Ez még jobban felgyorsította a játékot, a hazaiak nagyon elkezdtek nyomni, de a BJA HC nagyot védekezett és Farkas is állta a támadásokat. Két perccel a vége előtt Evgenii Mozer akaszkodott össze Nemec-cel, majd a páros kiállítást követően a Ferencváros lehozta a kapust. Az utolsó másodpercekben még nagyon nyomott ellenfelünk, de a végső befelé tartó passzt csapatkapitányunk, Pozsgai Tamás blokkolta gyönyörűen, bebiztosítva ezzel a győzelmünket! (1-2)