DVTK Jegesmedvék – Budapest Jégkorong Akadémia HC: 6-2

Meglehetősen ritka kezdést láthattunk: már a második másodpercben kiállítottak egy játékost a bírók a hazaiaktól játék késleltetésért. Sajnos a gyors emberelőnyt nem sikerült kihasználni, ami pedig még nagyobb baj volt, hogy azt követően szinte azonnal megszerezte a vezetést a Miskolc, Berdnikov volt eredményes.
Erre bő egy perc múlva érkezett is a válasz, Molnár Bálint passzából Ravasz Csanád lőtt egy szép gólt, amivel kiegyenlítette az állást!
A 8. percben Páterka találatával már újra a Jegesmedvék vezettek, majd a harmadban még kétszer is emberelőnybe kerültek, ezeket azonban szép védekezéssel és Kiss Dániel jó védéseivel meg tudtuk oldani. (2-1)
A második 20 percben mindkét oldalt jöttek a büntetések, ezeket azonban egyik csapat sem tudta kihasználni. A harmad végére ismét felpörögtek az események. Előbb Razumniak növelte a hazaiak előnyét, majd Kirils Galoha lőtt nagy gólt Keresztes Levente és Ilya Tsulygin passzából. Az utolsó percben pedig újabb emberelőnyt kaptunk, aminek a nagy részét átvittük az utolsó játékrészre. (3-2)
A záró harmad első felében sajnos nagyon nagy lejtő következett, sokat hibáztunk, ezeket pedig kegyetlenül kihasználta a DVTK: az első bő 8 percben három gólt is lőttek, amivel el is dőlt a mérkőzés. A hátralévő időben volt egy bunyó és még egy BJA HC emberelőny, de az eredmény már nem változott. (6-2)