Dunaújvárosi Acélbikák – Budapest Jégkorong Akadémia HC: 2-4

Jól kezdtük a mérkőzést, hamar sikerült támadásba lendülni és a vezetést is gyorsan megszerezte a BJA.
Molnár Bálint lőtte a vezető gólunkat a 3. percben Ravasz Csanád és Varga Kaden gólpasszából. Nem sokkal később növeltük az előnyünket, Evgenii Mozer lőtt kapura, a kipattanóra pedig Ilya Tsuligin érkezett kiváló ütemben és tette vissza szépen a kapuba a pakkot. Ezután nem sokkal még egy kapuvasat is lőttünk, de a harmad második felére a Dunaújváros vette át a játék irányítását. Sok helyzetet kidolgoztak, az utolsó öt percet nagyon meg is nyomták, de Farkas Roland nem engedett gólt lőni. (0-2)
A második harmadban aztán gyorsan szépítettek az Acélbikák: Hadzinikolic kapott egy szép passzt középre és közelről már nem hibázott. A BJA HC nyomni kezdett, volt egy kihasználatlan emberelőnyünk is, azonban gólt ütni nem sikerült. A 30. percben kisebb csetepaté alakult ki a palánknál, aminek következtében két-két játékos ülhetett a büntetőpadra. Hamarosan azonban mi kerültünk emberhátrányba és ebből egyenlíteni is tudott ellenfelünk: Somogyi Balázs keresztpasszából Sillanpaa vágott nagy kapásgólt.
Erre majdnem azonnal tudtunk válaszolni, Galoha ziccerét azonban hárította Kovács Dávid. (2-2)
A záró játékrészben sokáig mindkét félnek megvolt az esélye a vezetés megszerzésére, itt is és ott is voltak nagy helyzetek. Farkasnak egy közeli ziccert kellett bravúrral védenie, a másik oldalon pedig a védőink vették nehéztüzérségi bombázás alá Kovács kapuját. A jeget végül a Rozsomákoknak sikerült megtörni, Evgenii Mozer szerzett korongot az ellenfél harmadában és egy szép szólót követően hatalmas gólt vágott az 55. perc végén.
Pár perccel később pedig sikerült bebiztosítani a győzelmet: Varga Kaden és Kirils Galoha gyönyörűen kipasszolták a DAB védelmét és végül Galoha előtt adódott ajtó-ablak helyzet, amit lett csatárunk ki is használt. A Dunaújváros időt kért és a kapust is levitték, de az eredmény már nem változott az utolsó percekben, a BJA HC nyerte a jászberényi matiné meccset. (2-4)