DEAC-Budapest Jégkorong Akadémia Hockey Club 4-2

Jobban kezdte a meccset a DEAC, akik a 11. percben egy emberelőnyös szituációt kihasználva szerezték meg az első hazai gólt Kozma Ferenc révén. (1-0)
Alig telt el hatvan másodperc, amikor Mikhail Buchkin megduplázta a debreceni előnyt: a támadóharmadból lőtte be csapata második gólját. A mieink Kloz, majd Vasilyev kiállítása nyomán kettős emberelőnyt vittek át a második harmadra. A 21. percben éppen visszatért Kloz a jégre, amikor Ilya Tsulygin passzát Szabó Bence vágta be kíméletlenül a felső sarokba. (2-1)
Gyorsan érkezett erre a DEAC válasza: Anton Vasilyev volt eredményes, azonban mieink sem tétlenkedtek: Kirils Galoha passzából Evgenii Mozer bombázta be egy percen belül csapatunk második gólját Hetényi Zoltánnak. (3-2)
Nem sokáig örülhettünk, mert a 25. percben újabb hazai gól született, egy kipattanót lőtt be fonákkal Mikhail Buchkin. (4-2)
Később Nagy Krisztián előtt adódott két komoly lehetőség, de több gól már nem esett a harmadban. Az utolsó játékrészben minden erejüket összeszedve próbálkoztak a kemény meccsterhelés miatt kicsit fáradtabb srácok, új hátvédünk, Dame-Malka a kapuvasat is megzörgette, de nem sikerült a gólszerzés.
Az utolsó percben Kangyal Balázs időt kért és lehozta Farkas Rolandot, az eredmény azonban nem változott, ma este 4-2-re nyert a DEAC.