Budapest Jégkorong Akadémia HC – Sport Club Csíkszereda: 0-1

Sajnos a második mérkőzésen sem tudtuk kihasználni a helyzeteinket, gól nélkül pedig nem lehet nyerni. Az első harmadban dinamikusabban játszott a vendég csapat, kétszer annyi lövéssel zártak mint mi. A harmad fele után nem sokkal bő egy percig emberhátrányba került a BJA HC, de ezt nagy erőket mozgósítva és egy fantasztikusan védő Farkas Rolandnak köszönhetően kivédekeztük. (0-0)
A második játékrészre sem változott sokat a játék képe, több helyzete volt a Csíkszeredának. Két páros kiállítás mellett egyszer emberelőnybe kerültünk, de ezt nem sikerült kihasználni és hiába voltak meg mindkét csapatnak a lehetőségei, továbbra sem született gól. (0-0)
A záró játékrészben már többször át tudtuk venni az irányítást és jöttek a lövések is. A harmad első felében kétszer is emberelőnybe kerültünk, de O’Connor mindent fogott. Egy kiállítás aztán az 56. percben megpecsételte a sorsunkat, ugyanis ezt Levin által gólra tudta váltani ellenfelünk.
A végén Kangyal Balázs időt kért és lehozta Farkas Rolandot.
A mérkőzés utolsó fél percén belül az ellenfél szándékosan elmozdította a kaput, amiért mérlegelés nélkül büntető lövésnek kellett volna következnie. De csak emberelőnyt kaptunk, amit sajnos nem tudunk értékesíteni.