Kedves szurkolóink, eljött a várt Traktor Cseljabinszk-MAC Újbuda edzőmeccs napja!
2019-08-03
Van egy jó kis meccs értékelésünk vezetőedzőnktől a tegnap estéről, íme!
2019-08-04

Traktor Cseljabinszk-MAC Újbuda: 6-2

Erősen kezdett KHL-es ellenfelünk, az első harmadban végig irányítottak és ez két gól formájában az eredményjelzőn is megmutatkozott (0-2). Az első gól szerzője Jerofejev, míg a másodiké Tyerescsenko volt.
Bálizs Bence remek formában védte a hazai kaput, akadt is dolga rendesen, de több találat nem született az első harmadban, bármennyire is igyekezett a Traktor. A második játékrészben már jóval több szép megoldást és bátrabb játékot láthattunk a MAC részéről is. A hetedik perc környékén szép akció végén Majoross Barnabás adott kiváló passzt Josh Pitt-nek, aki meg is szerezte csapatunk idei első gólját.
Ez persze felpaprikázta a Traktort, megpörgették a játékot és gyors egymásutánban lőttek három gólt. Tyertisnij találata után kapust cseréltünk, Tomás Halász sem sokáig úszta meg kapott gól nélkül, előbb Hyka majd Borodkin talált be.
A második MAC találat a 15. percben született, egy leindítás során, szép passzolgatás végén Nagy Krisztián bombázott hidegvérrel a hálóba és lőtt egy gyönyörű gólt (2-5), a gólpasszt pedig nem más mint Schlekmann Márk adta.
A záró harmadban továbbra is orosz mezőnyfölény és fizikaibb játék volt a jellemző, a Traktor szerzett egy gólt még az elején, beállítva azzal a későbbi végeredményt (2-6).
Szomorkodásra semmi okunk, szépen helytállt a Csapat, gratulálunk! Soha ennél rosszabb bemutatkozást fiatal játékosnak mint amilyen a Schlekmann Márké volt ma este, persze kellett ehhez egy Nagy Krisztián is, aki ilyen parádés gólra váltotta a kapott passzt, bizony nagyon büszkék vagyunk rájuk és persze az egész Csapat teljesítményére.❤️🏒🥅
Köszönjük a szép számú szurkolói jelenlétet és jó hangulatú biztatást, találkozunk egy hét múlva a Tüskecsarnokban!