MsHK Zilina-MAC Újbuda 17:30
2019-02-15
Kedves szurkolóink, vezetőedzőnk, Majoross Gergely nyilatkozta a ma esti mérkőzés után
2019-02-15
Összes

MsHK DOXXbet Žilina – MAC Újbuda: 3-2

Hajtós, brusztolós mérkőzést játszott egymással ma este a MAC és a Zsolna.
Az első harmad elején emberelőnybe kerültünk és ezt ki is használtuk: Brance Orbán pazar góljával megszereztük a vezetést (0-1). A gólpasszt Chris Langkow jegyezte.
A gól után sem álltunk le, tovább pörgettük a játékot, de újból betalálni nem sikerült, a harmad második felében pedig mindkét csapat teljesítményére a pontatlan, rohanós játék volt a jellemző.
A második harmad nagy részére ez nem sokat változott, ráadásul a hazaiak a hatodik percben ki is egyenlítettek Hvila góljával (1-1).
A játékrész végét meg tudtuk nyomni, de betalálni nem sikerült.
A harmadik harmadban felpörögtek az események, sajnos nem nekünk kedvezően változtak a számok az eredményjelzőn.
A hatodik percben Bagin, a nyolcadikban pedig Podesva talált be Rajna kapujába, így két góllal meglógtak a hazaiak (3-1).
A válasz nem váratott sokat magára, kereken húsz másodperccel a harmadik zsolnai gól után Odnoga Mátyás szépített Nagy Krisztián és Cameron Burt asszisztjából (3-2).
Sajnos a játékunk továbbra is nyögvenyelős volt, így hiába hajtott nagy szívvel a Csapat, az egyenlítés nem jött össze. Vasárnap újabb mérkőzés, újabb lehetőség a pontszerzésre.