Kedves szurkolóink, itt is vagyunk Majoross Gergely meccs utáni nyilatkozatával
2019-01-14
Összes

MAC Újbuda – HKM Zvolen: 2-3 (hosszabbítás után)

Nagyon jól felkészült ellenfeléből a MAC Újbuda, a mérkőzés elejétől kezdve kontroll alatt tartották a zólyomi csapatot.
A hatodik percben emberhátrányban Garát Zsombor szerzett korongot és ugratta ki tanári módon Jared Brownt, aki nem is hibázta el az ajtó-ablak helyzetet, megszerezte a vezetést a MAC Újbudának (1-0).
Pár perccel később másik fiatal védőnk, Vokla Roland eresztett el egy bitang nagy lövést a kék vonalról, amibe Terbócs István ért bele tökéletes érzékkel, újabb MAC gólt szerezve (2-0).
Nyíltsisakos küzdelem folyt a jégen, mindkét csapat nagyot harcolt, egy perc sem volt már hátra az első játékrészből, mikor Sisovsky - szintén egy távoli lövésbe beleérve - szépített (2-1).
A második harmadban hasonlóan pörgött mindkét együttes, azonban Bálizs Bence és Tomek is kifogástalan munkát végzett a kapuban.
Nagy Krisztián nevéhez fűződött a harmad legnagyobb helyzete, aki tisztán vihette a kapusra a pakkot, azonban ezúttal védte ezt a lövését az ellenfél kapusa.
A harmadik játékrész elején emberelőnybe került a vendég csapat, amit újból Sisovsky váltott gólra, kiegyenlítve az állást (2-2).
Innentől nagyon megpörgették a meccset a felek, hatalmas iramban zajlott a csata a jégen. Bálizs Bence remekelt a kapuban, több nagy bravúrt is bemutatott, de gól nem született rendes játékidőben. Így hosszabbítás következett. Sajnos fél perc alatt dőlt el ezúttal a meccs. Chovan és Obdzralek a végletekig kipasszolgatták a korongot és utóbbi góljával nyert a Zólyom (2-3).

Gratulálunk a Csapatnak, mindent megtettek a győzelemért ma is!
Innen folytatjuk kedden idegenben, a Detva ellen.