Majoross Gergely
Itt is vagyunk Majoross Gergely ma esti mérkőzés értékelésével
2020-03-03

MAC Újbuda – HK Nitra 4-3

Bár az első játékrészben nem esett gól, mindkét oldalon nagy helyzetek adódtak, komoly tempót diktált mindkét fél.
A játékot azonban igazán a második harmadra pörgették fel a csapatok, mindkét oldalon jöttek a helyzetek, és ezúttal a gólok is.
A gólgyártást a Nyitra kezdte meg, Sheidl lőtt vissza fonákkal egy kipattanó korongot a hálóba a 24. percben. (0-1)
Aztán emberhátrányban Nagy Krisztián és Tomás Klempa indultak rohamra, és bár előbbi próbálkozását még kivédte a vendégek kapusa, Tomi rögtön a helyére tette a pakkot! (1-1)
Bő két percre rá újra vezetést szereztek a vendégek Kollár közeli góljával, de még ebben a percben jött az újbóli egyenlítés a MACtól.
Chris Bodó lövésébe a kapu előtt kiválóan helyezkedő Schlekmann Márk ért bele tökéletes érzékkel, újból egalizálva a mérkőzést! (2-2)
A harmadik harmadban folytatódott a jó iramú hoki és a harmad ötödik percében Sofron István emberelőnyös góljával végre megszereztük a vezetést!
A gólpasszosok Klempa és Stretch voltak.
Az 56. percben Bucek kiegyenlített Versteeg passzából, azonban ezt sem Klempa, sem a MAC nem hagyhatta ennyiben!
Másfél perccel a meccs vége előtt Tomas Klempa ismét pakkhoz jutott CJ Stretch jóvoltából és nem tudott hibázni, a kapus mamutja fölött bevágta a rövid felső sarokba!
És nem, még itt sem ért véget a ma esti mérkőzés, 20 másodperccel a vége előtt sokunk szerint élete védését mutatta be Bálizs Bence, parádés mozdulattal hatástalanítva a korongot és hozzásegítve a Csapatot ahhoz, hogy itthon tarthassák a három pontot.😍🏒🥅