2020-01-12
Blake Orbánt kérdeztük, hogy hol és kivel játszik a Csapat holnap
2020-01-13

MAC Újbuda – HK Nitra: 2-6

Sajnos megszakadt az idei győzelmi sorozatunk a mai napon. Nem kezdődött jól a meccs, a negyedik percben Bernard hiába védett bravúrosan egy közeli lövést, a kipattanó Lusnák elé került, aki visszahúzta azt az üres kapuba.
Aztán néhány perc múlva Kollar került szembe a kapussal teljesen üresen és mivel rengeteg ideje volt, ezért oda lőtte, ahová akarta. Ezután sikerült kicsit összeszednie magát a MACnak, volt néhány hatalmas helyzetünk, de a góllövés nem sikerült. A harmad végén emberelőnybe kerültünk, ami alatt szintén több szép helyzetet sikerült kidolgoznunk, de még a kapuvas se volt velünk. (0-2)
Sajnos a második játékrész sem kezdődött jobban.
Alig másfél perc után újabb gólt ünnepelhettek a vendégek. Ezúttal Morrison volt eredményes.Viszont erre hamar tudtunk válaszolni, Pitt megindulása után a kijövő korongot Szigeti Ákos húzta szépen be.A harmad során aztán előnybe került a Nyitra és Blackwater ezt ki is használta.
Nálunk egy újabb emberelőnyös helyzet maradt kihasználatlanul, de a harmad végén McNally lövése után CJ Stretch lőtte be a második gólunkat.
Sajnos az utolsó percben még erre is volt válasza a vendégeknek Yellow Horn révén. (2-5)
Az utolsó harmad elején McNally meg tudott lógni és a kapus csak elévetődve tudta megállítani, így büntető lövés következhetett. A sértett vitte kapura a korongot, de Hanuljak védte a próbálkozását. Hiába támadtunk becsülettel, továbbra sem sikerült közelebb kerülni, a kegyelemdöfést pedig Koys gólja adta meg a végén.
(2-6)Kedden a Nové Zámkyt fogadjuk itthon, akkor lesz legközelebb lehetőségünk arra, hogy visszatérjünk a győzelem útjára.