2019-11-18
A mai délutánra több mint egy hónapja készülünk, azóta szervezkedünk…
2019-11-20

MAC Újbuda – HK Dukla Ingema Michalovce: 1-3

A mérkőzés eleje kiegyenlített harcot hozott, majd szépen lassan átvette a kezdeményezést a MAC.
Több helyzetünk volt, de bő öt perccel a harmad vége előtt mégis a Nagymihály szerzett vezetést egy leindítás végén Juusela keresztpasszából Spilar lőtt szép gólt. (0-1)
A második harmadban nagy nyomás alá helyeztük az ellenfél kapuját, sok helyzetet kidolgoztunk, Trencan kapus azonban nagy formában védett.
Egy kiállítást követően aztán fordult a kocka és a vendégek lettek a kezdeményezőbbek majd egy újabb Mihalovce emberelőnyből pedig szerencsés gól született.
(0-2)
A harmadik harmad gyors szépítő gólt hozott, ezúttal mi kerültünk emberelőnybe és C.J. Stretch közelről vette be a vendég kaput.
A gólpasszosok McNally és Sofron voltak.
A gól után nem sokkal egy ütközést követően kitört a plexi, így kényszerszünet következett.Amint újra indult a játék, ismét nyomni kezdett a MAC, a vendégek pedig kontrákból veszélyeztettek, így Bálizsnak is volt dolga bőven.
A nagyobb iram több pontatlanságot hozott magával, de az utolsó utáni pillanatig felszántották a jeget a srácok.
Nyolcvan másodperccel a vége előtt levittük Brunyát, és ezt egy messzi, magas lövéssel kihasználták a vendégek. (1-3)
Szerdán Debrecenbe utazik a Csapat, Magyar Kupa meccsel folytatjuk a menetelést, majd pénteken újabb Tipsportliga meccs és utazás vár a mieinkre.