2019-12-28
HK Poprad-MAC Újbuda 18:00
2019-12-30

MAC Újbuda – HC Slovan Bratislava: 0-4

Az első harmadban jól tartottuk magunkat, de sajnos a mérkőzés ennek ellenére sem a terveink szerint alakult. Bár a mérkőzés ötödik percében Kytnar vezetést szerzett a vendégeknek, de összességében méltó ellenfelei voltunk a sokkal erősebb szlovák csapatnak. (0-1)Aztán a második játékrészben lassan minden szétesett. Előbb Zigo növelte a Slovan előnyét, majd hiába támadtunk sokat, Urbanek révén újra a másik csapaté lehetett a gólöröm. Az utolsó percben pedig Kytnar lövése az egyik védőnkről sodródott be a kapunkba. (0-4)A brusztolósabb hoki az utolsó harmadra maradt, ahol a mieink hajtottak a szépítésért, Halász Tamás ebben a húsz percben mindent védett, de mivel sajnos egész meccsen nem sikerült betalálni Habalnak, így maradt a négy gólos különbség.