Már csak egy nap és kezdődik a Magyar Kupa final four hétvége
2020-01-17
A mai mérkőzés előtti infókat Majoross Barnabás mondja el nekünk
2020-01-19

MAC Újbuda – FTC: 0-1

Jobban kezdtük a meccset, több helyzetet is kialakítottunk az ellenfél kapuja előtt, a végén azonban mindig hiba csúszott a számításainkba, így a gólszerzés sehogy sem akart összejönni.
Hideg zuhanyként érkezett aztán Tóth Gergely bombagólja a 11. percben, amit a kék vonalról eresztett meg. (0-1)
A harmad következő fele és a második harmad egésze arról szólt, hogy próbáltuk feltörni a Fradi védelmét és gólt lőni régi ismerősünknek, Arany Gergelynek, de ha el is jutottunk a helyzetig, betalálni nem sikerült.
Sőt, a második harmad utolsó másodpercében egy megpattanó lövés átszállt Bernard válla fölött és centikkel ment el a kapuvas mellett.
A harmadik harmadban folytatódott ugyanez a trend, támadott a MAC, Arany Geri védett, aztán a Ferencváros majdnem gólt lőtt, szerencsére Andy Bernard újra nagyot mentett.
Az utolsó percekre ismét beszorítottuk az ellenfelet a saját védekező harmadába, a kapusunkat is lehoztuk, de be voltunk oltva gól ellen, így maradt a vereség.

Fotó: Dömötör Csaba