2019-10-11
MAC Újbuda-MHK 32 Liptovsky Mikulás 17:00
2019-10-13

HKM Zvolen – MAC Újbuda: 5-1

Tavalyi debütáló szezonunk rájátszása után most találkoztunk először a Zvolen csapatával és ez a mérkőzés nem is kezdődhetett volna jobban.
Másfél perc sem telt még el, amikor villant az első sorunk és Chris Bodó megszerezte a vezetést Brance Orbán és Chris Langkow gólpasszából.
Hamar jött rá a válasz: az ötödik percben emberelőnyből egyenlített a zólyomi csapat Bonis révén. Innentől küzdelmesen telt a harmad hátralevő része, majd a tizenhatodik percben Mraz góljával átvette a vezetést a Zvolen. (2-1)
A második harmadban sajnos teljesen szétesett a játékunk egy újabb kiállítás után, amiből gólt lőttek a vendéglátóink.
A harmad felénél újból betaláltak a hazaiak, majd az utolsó percben még egy góllal növelni tudták az előnyüket. (5-1)
A harmadik játékrészben mindent megtett a Csapat, hogy visszajöjjön a meccsbe, de a zólyomi kapus rendre kifogott a csatárainkon.
Így több gól már nem esett, maradt az 5-1-es zólyomi győzelem.

Köszönjük a képeket a HKM Zvolen menedzsmentjének.

Találkozunk vasárnap a Tüskecsarnokban, 17:00-tól a MAC Újbuda-MHK 32 Liptovsky Mikulás mérkőzésen.