Majoross Gergely
Íme a legutóbbi meccs értékelése Majoross Gergelytől
2019-10-27

HC 07 WPC Koliba Detva – MAC Újbuda: 3-2 (hosszabbítás után)

Küzdős, kemény hokit játszott az első húsz percben mindkét csapat, de gól nem esett még ebben a játékrészben.
A második harmad viszont meghozta a MAC vezetést!
A 27. percben CJ Stretch vágta be a mérkőzés első gólját, Sofron és Terbócs gólpasszából.
Nem sokkal később emberelőnybe kerültünk, de ezt nem sikerült értékesítenünk, ráadásul rögtön utána Sykora tört előre és gólhelyzetben csak szabálytalanul sikerült megállítani őt, így büntető következett. Ezt a sértett hidegvérrel értékesítette is, kiegyenlítve az állást.
Három percig maradt ez így, ekkor ugyanis a Klempa- Brance Orbán-Langkow trió lendületes támadást indított, a korong végállomása pedig a gyetvai kapu lett, MAC előnnyel mehettünk tehát a harmadik harmadba. (1-2)
Itt nyílt sisakkal támadtak a hazaiak, egy híján ugyanannyiszor lőttek kapura mint az előző két játékrészben összesen. A nagy nyomásnak meg is lett az eredménye, Sisovsky a 48. percben újból kiegyenlített.
Ez is maradt a rendes játékidő végeredménye, ezért hosszabbítás következett. (2-2)
Sajnos ez most nem nekünk alakult kedvezően, Scott Macaulay-t az első percben kiállították, Sykora pedig betalált emberelőnyből, így ezúttal "csak" egy ponttal gazdagabban ültek fel a mieink a buszra meccs után.
Az egy pontot is meg kell becsülni, kőkeményen megdolgozott a Csapat érte, gratulálunk a srácoknak!
Köszönjük a kiutazó szurkolóinknak a biztatást, nem is várunk tovább a meccsfotókra, a legeslegjobb úgyis megvan már, ezt fogjuk a poszt alá kitenni.