MAC HKB Újbuda Ice Hockey Team

Az új év első hazai mérkőzését játssza ma csapatunk a Tüskecsarnokban
2022-01-14
A tegnapi mérkőzésről Marton Tibor, Ladányi Balázs és Ritter Zalán meccs értékelése itt olvasható
2022-01-15

MAC HKB Újbuda – UNI Győri ETO HC 4-1

A ma esti mérkőzést a vendégek kezdték jobban, az 5. percben emberelőnybe is kerültek, ezt azonban nem sikerült gólra váltaniuk.
Ellenben Kirils Galoha, nem sokkal a MAC HKB kiegészülése után, Jakub Izacky passzából megindult, és meg is szerezte önmaga és a csapat első gólját. (1-0) A ma visszatérő Mirko Djumic sem sokat tétlenkedett, még az első harmad vége előtt bevágta Csollák Márkó lepattanóját, így a második harmadot 2-0-ról kezdték a csapatok.
A győriek gólját Páterka Bence lőtte egy semleges harmadban elhagyott korongból a 30. percben, melyre ismét Djumic válaszolt alig három perccel a harmad vége előtt, egy szépen kivitelezett támadással, védhetetlen gólt lőve a takarásban lévő vendég kapusnak.
A záró játékrészben becsülettel próbálkozott a Győr, de nem sikerült kifogni sem Brunyán, aki mindent megfogott, sem a hátvédeken.
A végeredményt Ritter Zalán állította be, aki egy magas bot miatt két perces büntetését letöltve, Pozsgai Tamás passzát lőtte be Sági Máté kapujába precízen. Nagyon fontos három pontot sikerült ma itthon tartani, gratulálunk a srácoknak! ❤️🏒🥅