ESEMÉNYEK

2019/2020-as ESEMÉNYEK

2019-es AUGUSZTUSI ESEMÉNYEK

IDŐPONT HAZAI CSAPAT VENDÉGCSAPAT HELYSZÍN EREDMÉNY
2019. augusztus 3., szombat, 19:00 Traktor Cseljabinszk MAC Újbuda KHL, Maribor 6:2
2019. augusztus 10., szombat, 17:00 MAC Újbuda Villacher SV EBEL, Tüskecsarnok 4:5
2019. augusztus 16., péntek, 18:00 MAC Újbuda Vienna Capitals EBEL, Tüskecsarnok 1:3
2019. augusztus 24., szombat, 19:00 Sheffield Steelers (GBR-1.) MAC Újbuda FlyDSA Arena, Sheffield 5:4
2019. augusztus 25., vasárnap 19:00 Cardiff Devils (GBR-1.) MAC Újbuda Viola Arena, Cardiff 2:4
2019. augusztus 29., csütörtök, 18:00 HC Orli Znojmo (EBEL) MAC Újbuda Znojmo 5:1

2019-es SZEPTEMBERI ESEMÉNYEK

IDŐPONT HAZAI CSAPAT VENDÉGCSAPAT HELYSZÍN EREDMÉNY
2019. szeptember 6. 19:00, péntek MAC ÚJBUDA Újpesti TE Tüskecsarnok, *felkészülési mérkőzés!* 3:1
2019. szeptember 13. 18:00, péntek HK Nitra MAC ÚJBUDA Nitra Aréna 3:2
2019. szeptember 15. 17:30, vasárnap MAC Újbuda DVTK Tüskecsarnok (Digisport közvetítés) 5:3
2019 .szeptember 17. 18:00, kedd HK Poprad MAC ÚJBUDA Poprad 6:5
2019. szeptember 20. 18:00, péntek MAC ÚJBUDA HC 07 Detva Tüskecsarnok (Digisport) -
2019. szeptember 27. 19:00, péntek MAC ÚJBUDA HC Košice Tüskecsarnok -
2019. szeptember 29. 16:00, vasárnap HC Nové Zámky MAC ÚJBUDA Nové Zámky -

2019-es OKTRÓBERI ESEMÉNYEK

IDŐPONT HAZAI CSAPAT VENDÉGCSAPAT HELYSZÍN EREDMÉNY
2019. október 1. 18:30, kedd HC SLOVAN Bratislava MAC ÚJBUDA Arena Ondreja Nepelu -
2019. október 4. 19:00, péntek MAC Újbuda HK Dukla Trenčín Tüskecsarnok (Digisport közvetítés) -
2019. október 6. 17:00, vasárnap MAC ÚJBUDA HC 05 Banská Bystrica Tüskecsarnok -
2019. október 11. 18:00, péntek HKM a.s. Zvolen MAC ÚJBUDA Zvolen -
2019. október 13. 17:00, vasárnap MAC ÚJBUDA MHK 32 Liptovský Mikuláš Tüskecsarnok -
2019. október 18. 17:30, péntek HK Dukla Ingema Michalovce MAC ÚJBUDA Michalovce -
2019. október 20. 17:00, vasárnap MAC ÚJBUDA HK Nitra Tüskecsarnok -
2019 október 22. 17:00, kedd DVTK MAC ÚJBUDA Miskolci Jégcsarnok -
2019. október 25. 19:00, vasárnap MAC ÚJBUDA HK Poprad Tüskecsarnok -
2019. október 27. 17:00, vasárnap HC 07 Detva MAC ÚJBUDA Detva -

2019-es NOVEMBERI ESEMÉNYEK

IDŐPONT HAZAI CSAPAT VENDÉGCSAPAT HELYSZÍN EREDMÉNY
2019. november 1.. 15:30, péntek HC Košice MAC ÚJBUDA STEEL Arena Košice -
2019. november 3.. 17:00, vasárnap MAC Újbuda HC Nové Zámky Tüskecsarnok -
2019. november 15.. 19:00, péntek MAC ÚJBUDA HC SLOVAN Bratislava Tüskecsarnok -
2019. november 17.. 17:00, vasárnap HK Dukla Trenčín MAC ÚJBUDA ZŠ Pavla Demitru, Trenčín -
2019. november 22., 17:30, péntek HC 05 Banská Bystrica MAC ÚJBUDA ZŠ Banská Bystrica -
2019 november 24.. 17:00, vasárnap MAC ÚJBUDA HKM a.s. Zvolen Tüskecsarnok -
2019 november 27.. 17:00, szerda MHK 32 Liptovský Mikuláš MAC ÚJBUDA ZŠ Lipt. Mikuláš -
2019 november 29., 19:00, péntek MAC ÚJBUDA HK Dukla Ingema Michalovce Tüskecsarnok -

2019-es DECEMBERI ESEMÉNYEK

IDŐPONT HAZAI CSAPAT VENDÉGCSAPAT HELYSZÍN EREDMÉNY
2019. december 1., 17:00, vasárnap MAC ÚJBUDA HK Nitra Tüskecsarnok -
2019. december 3.. 18:30, kedd HC Nové Zámky MAC ÚJBUDA Nové Zámky -
2019. december 6.. 19:00, péntek MAC ÚJBUDA HK Dukla Trenčín Tüskecsarnok -
2019. december 8.. 17:00, vasárnap MHK 32 Liptovský Mikuláš MAC ÚJBUDA ZŠ Lipt. Mikuláš -
2019. december 18.. 19:00, szerda MAC ÚJBUDA HKM a.s. Zvolen Tüskecsarnok -
2019. december 20., péntek HC 07 Detva MAC ÚJBUDA Detva -
2019. december 22. 17:30, vasárnap HK Dukla Ingema Michalovce MAC ÚJBUDA Michalovce -
2019 december 26. 17:00, csütörtök MAC ÚJBUDA HC 05 Banská Bystrica Tüskecsarnok -
2019. december 28. 17:00, szombat MAC ÚJBUDA HC SLOVAN Bratislava Tüskecsarnok -
2019. december 30. 18:00, hétfő HK Poprad MAC ÚJBUDA Poprad -

2020-as JANUÁRI ESEMÉNYEK

IDŐPONT HAZAI CSAPAT VENDÉGCSAPAT HELYSZÍN EREDMÉNY
2020. január 4. 17:00, szombat MAC ÚJBUDA HC Košice Tüskecsarnok -
2020. január 10. 19:00, péntek MAC ÚJBUDA DVTK Tüskecsarnok -
2020. január 12., vasárnap HK Nitra MAC ÚJBUDA Nitra Aréna -
2020. január 17. 19:00, péntek MAC ÚJBUDA HC Nové Zámky Tüskecsarnok -
2020. január 21. 18:00, kedd HK Dukla Trenčín MAC ÚJBUDA ZŠ Pavla Demitru, Trenčín -
2020. január 24. 19:00, péntek MAC ÚJBUDA MHK 32 Liptovský Mikuláš Tüskecsarnok -
2020. január 26. 17:00, vasárnap HKM a.s. Zvolen MAC ÚJBUDA ZŠ Zvolen -
2020. január 29. 19:00, szerda MAC ÚJBUDA HC 07 Detva Tüskecsarnok -
2020. január 31. 19:00, péntek MAC ÚJBUDA HK Dukla Ingema Michalovce Tüskecsarnok -

2020-as FEBRUÁRI ESEMÉNYEK

IDŐPONT HAZAI CSAPAT VENDÉGCSAPAT HELYSZÍN EREDMÉNY
2020. február 2. 17:00, vasárnap HC 05 Banská Bystrica MAC ÚJBUDA ZŠ Banská Bystrica -
2020. február 12. 18:30, szerda HC SLOVAN Bratislava MAC ÚJBUDA Arena Ondreja Nepelu -
2020. február 14. 19:00, péntek MAC ÚJBUDA HK Poprad Tüskecsarnok -
2020. február 16. 15:30, vasárnap HC Košice MAC ÚJBUDA STEEL Arena Košice -
2020. február 21. 18:30, péntek DVTK MAC ÚJBUDA Miskolci Jégcsarnok -

2019-es ESEMÉNYEK

IDŐPONT HAZAI CSAPAT VENDÉGCSAPAT HELYSZÍN EREDMÉNY
2019.01.27. 17:30 MAC Újbuda DVTK Jegesmedvék Tüskecsarnok 0:2
2019.02.01. 18:00 HK Dukla Trencín MAC Újbuda Trencín 8:1
2019.02.03. 18:00 MAC Újbuda MsHK Zilina Tüskecsarnok 5:2
2019.02.13. 19:00 MAC Újbuda HK Nitra Tüskecsarnok, Digi Sport 4:7
2019.02.15. 17:30 MsHK Zilina MAC Újbuda Zilina 3:2
2019.02.17. 17:30 MAC Újbuda HC Kosice Tüskecsarnok, Digi Sport 3:1
2019.02.22. 18:00 HKm Zvolen MAC Újbuda Zvolen 3:0
2019.02.24. 17:00 (link az eseményhez) MAC Újbuda HC 07 Detva Tüskecsarnok 4:3
2019.02.26. 17:30 DVTK Jegesmedvék MAC Újbuda Miskolc 2:3
IDŐPONT HAZAI CSAPAT VENDÉGCSAPAT HELYSZÍN EREDMÉNY
2019.03.01. 18:00 DVTK Jegesmedvék MAC Újbuda Miskolc, Jégcsarnok 1:3
2019.03.02. 18:00 DVTK Jegesmedvék MAC Újbuda Miskolc, Jégcsarnok 2:3
2019.03.04. 18:00 MAC Újbuda DVTK Jegesmedvék Tüskecsarnok, Digi Sport 4:2
2019.03.09. 18:00 HKM Zvolen MAC Újbuda Zólyom, Jégcsarnok 4:0
2019.03.10. 18:00 HKM Zvolen MAC Újbuda Zólyom, Jégcsarnok 3:2
2019.03.13. 18:00 MAC Újbuda HKM Zvolen Tüskecsarnok 1:2
2019.03.14. 18:00 MAC Újbuda HKM Zvolen Vasas Jégcentrum 2:0
2019.03.17. 18:00 HKM Zvolen MAC Újbuda Zvolen 3:1

2017/2018-as ESEMÉNYEK

IDŐPONT HAZAI CSAPAT VENDÉGCSAPAT HELYSZÍN EREDMÉNY
2017.09.03. vasárnap 18:00 MAC Budapest Vienna Capitals II Tüskecsarnok, Budapest Felkészülési mérkőzés 8:1
2017.09.08. péntek 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák MAC Budapest Dunaújvárosi Jégcsarnok ERSTE Liga 3:5
2017.09.10. vasárnap 17:30 Fehérvári Titánok MAC Budapest Fehérvári Jégcsarnok ERSTE Liga 2:4
2017.09.13. szerda 19:00 MAC Budapest DVTK Tüskecsarnok, Budapest Magyar Kupa 5:1
2017.09.15. péntek 19:00 MAC Budapest Dunaújvárosi Acélbikák Tüskecsarnok, Budapest, ERSTE Liga 2:3
2017.09.17. vasárnap 18:30 Újpesti TE MAC Budapest Újpest ERSTE Liga 1:5
2017.09.22. péntek 19:00 MAC Budapest Ferencvárosi TC Tüskecsarnok, Budapest, ERSTE Liga 6:1
2017.09.25. hétfő 20:00 MAC Budapest ASC Corona 2010 Brasov Tüskecsarnok, Budapest, Erste Liga 4:3
2017.09.27. szerda 18:00 Újpesti TE MAC Budapest Újpesti Jégcsarnok Magyar Kupa 4:1
2017.10.04. szerda 19:00 MAC Budapest HK Nitra Tüskecsarnok, Visegrád Kupa, Negyeddöntők 2:3
2017.10.06. péntek 18:30 DVTK Jegesmedvék MAC Budapest Miskolc, Miskolci Jégcsarnok, Erste Liga mérkőzés 2:1
2017.10.08. vasárnap 18:00 MAC Budapest Vienna Capitals Tüskecsarnok, Erste Liga mérkőzés 7:0
2017.10.10. kedd 18:00 HK Nitra MAC Budapest Nyitra, Jégcsarnok, Visegrád Kupa, Negyeddöntők 4:4
2017.10.13. péntek 19:00 SC Csíkszereda MAC Budapest Csíkszerda, Vákár Lajos Jégpálya, Erste Liga mérkőzés 5:3
2017.10.14. szombat 18:30 ASC Corona 2010 Brasov MAC Budapest Brassó, Jégcsarnok, Erste Liga mérkőzés 1:2
2017.10.18. szerda 19:30 MAC Budapest Fehérvári Titánok Tüskecsarnok, Magyar Kupa 3:0
2017.10.20. péntek 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák MAC Budapest Dunaújvárosi Jégcsarnok, Erste Liga mérkőzés 3:6
2017.10.22. vasárnap 18:00 Ferencvárosi TC MAC Budapest Pesterzsébeti Jégcsarnok, Erste Liga mérkőzés 4:3
2017.10.27. péntek 19:00 MAC Budapest SC Csíkszereda Tüskecsarnok, Erste Liga 6:4
2017.10.29. vasárnap 19:00 MAC Budapest Fehérvári Titánok Tüskecsarnok, Erste Liga 7:4
2017.11.01. szerda 19:00 KMH MAC Budapest Tüskecsarnok, Magyar Kupa 2:6
2017.11.05. vasárnap 17:50 Vienna Capitals MAC Budapest Bécs, Erste Liga 1:5
2017.11.17. péntek 18:00 UTE MAC Budapest Újpest, Erste Liga 3:2
2017.11.22 szerda 18:00 MAC Budapest Dunaújvárosi Acélbikák Tüskecsarnok, Erste Liga 5:1
2017.11.24. péntek 19:00 MAC Budapest Fehérvári Titánok Tüskecsarnok, Erste Liga 4:1
2017.11.26. vasárnap 18:00 MAC Budapest UTE Tüskecsarnok, Erste Liga 5:3
2017.11.29. szerda 18:40 Vasas SC MAC Budapest Jégpalota, Magyar Kupa 0:10
2017.12.01. péntek 18:00 FTC MAC Budapest Pesterzsébet, Erste Liga 4:3
2017.12.08. péntek 17:30 ASC CORONA 2010 BRASOV MAC Budapest Brassó, Erste Liga 1:2
2017.12.09. szombat 17:00 SC Csíkszereda MAC Budapest Csíkszereda, Erste Liga 3:4
2017.12.12. kedd 18:30 DVTK Jegesmedvék MAC Budapest Miskolci Jégcsarnok, Erste Liga 2:0
2017.12.13. szerda EV Vienna Capitals MAC Budapest Bécs, Erste Liga 1:5
2017.12.20. szerda 19:00 MAC Budapest FTC Tüskecsarnok, Magyar Kupa 8:1
2017.12.21. csütörtök 20:00 - M4 Sport MAC Budapest UTE Tüskecsarnok, Erste Liga 4:5
2017.12.26. kedd 19:00 MAC Budapest Dunaújvárosi Acélbikák Tüskecsarnok, Erste Liga 3:4
2017.12.28. csütörtök 15:00 Fehérvári Titánok MAC Budapest Fehérvári Jégcsarnok, Erste Liga 5:4
2017.12.30 szombat 19:00 MAC Budapest FTC Tüskecsarnok, Erste Liga 9:1
2018.01.02. kedd 19:00 MAC Budapest DVTK Jegesmedvék Tüskecsarnok, Erste Liga 3:4
2018.01.07. vasárnap 18:00 MAC Budapest Sportklub Csíkszereda Tüskecsarnok, Erste Liga 3:2
2018.01.08. hétfő 19:00 MAC Budapest ASC Corona 2010 Brasov Tüskecsarnok, Erste Liga 5:2
2018.01.12. péntek 19:00 MAC Budapest DVTK Jegesmedvék Tüskecsarnok, Erste Liga 4:3
2018.01.15. hétfő 20:30 MAC Budapest Vienna Capitals II Tüskecsarnok, Erste Liga (M4 Tv) 7:0
2018.01.17. szerda 20:15 MAC Budapest Újpesti TE Tüskecsarnok, Magyar Kupa Helyosztó (M4 Tv) 4:5
2018.01.26. péntek 18:00 MAC Budapest Újpesti TE Tüskecsarnok, Erste Liga 8:5
2018.01.29. hétfő 20:00 MAC Budapest DVTK Jegesmedvék Tüskecsarnok, Erste Liga 3:1
2018.02.02. péntek 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák MAC Budapest Dunaújvárosi Jégcsarnok, Erste Liga 6:3
2018.02.04. vasárnap 19:00 Újpesti TE MAC Budapest Újpesti Jégcsarnok, Erste Liga 2:6
2018.02.09. péntek 19:00 MAC Budapest Dunaújvárosi Acélbikák Tüskecsarnok 19:00 Erste Liga 5:2
2018.02.11. vasárnap 18:00 MAC Budapest DTVK Jegesmedvék Miskolci Jégcsarnok, Erste Liga 5:2
2018.02.22. csütörtök 19:00 MAC Budapest Ferencvárosi TC Tüskecsarnok 5:1
2018.02.23. péntek 19:00 MAC Budapest Ferencvárosi TC Tüskecsarnok 2:4
2018.02.26. hétfő 18:00 Ferencvárosi TC MAC Budapest Pesterzsébeti Jégcsarnok 5:8
2018.02.27. kedd 18:00 Ferencvárosi TC MAC Budapest Pesterzsébeti Jégcsarnok 2:3
2018.03.01. csütörtök 19:00 MAC Budapest Ferencvárosi TC Tüskecsarnok 4:1
2018.03.03. szombat 19:00 MAC Budapest Ferencvárosi TC Tüskecsarnok 7:1
2018.03.07. szerda 19:00 MAC Budapest ASC Corona 2010 Brasov Tüskecsarnok 4:0
2018.03.08. csütörtök 20:00 MAC Budapest ASC Corona 2010 Brasov Tüskecsarnok (TV: M4Sport) 5:3
2018.03.11. vasárnap 17:30 ASC Corona 2010 Brasov MAC Budapest Brassó 1:3
2018.03.12. hétfő 17:30 ASC Corona 2010 Brasov MAC Budapest Brassó 0:6
2018.03.23. péntek 19:00 MAC Budapest DVTK Jegesmedvék Tüskecsarnok (Livestream) 4:2
2018.03.24. szombat 20:00 MAC Budapest DVTK Jegesmedvék Tüskecsarnok (M4 Sport) 5:2
2018.03.27. kedd 18:30 DVTK Jegesmedvék MAC Budapest Miskolci Jégcsarnok 2:3
2018.03.28. szerda 20:00 DVTK Jegesmedvék MAC Budapest Miskolci Jégcsarnok (M4 Sport) 4:1
2018.03.31. szombat 19:00 MAC Budapest DVTK Jegesmedvék Tüskecsarnok 3:2
2018.08.21.kedd 18:00 HK Nitra (SVK-1.) MAC Újbuda Nyitra 9:3
2018.08.25. szombat 20:00 Glasgow Clan (GBR) MAC Újbuda Glasgow 4:5
2018.08.26. vasárnap 20:00 Nottingham Panthers (GBR) MAC Újbuda Nottingham 4:2
2018.09.06. csütörtök Nove Zámky MAC Újbuda Érsekújvár 0:5
2018.09.09. vasárnap 20:00 MAC Újbuda Fehérvár AV19 Tüskecsarnok (Szuperkupa) 3:2
2018.09.14. péntek 19:00 MAC Újbuda MHC Mikron Nové Zámky Tüskecsarnok 1:7
2018.09.16. vasárnap 19:00 HK Poprad MAC Újbuda ZŠ Poprad 3:1
2018.09.18. kedd 19:00 MAC Újbuda HC ‘05 iClinic Banská Bystrica Tüskecsarnok 4:0
2018.09.21. péntek 18:00 HK DUKLA Trenčín MAC Újbuda ZŠ Pavla Demitru, Trenčín 4:3
2018.09.23. vasárnap 17:30 MAC Újbuda MHk 32 Liptovský Mikuláš Tüskecsarnok 2:3
2018.09.25. kedd 17:30 HC'05 iClinic Banska Bystrica MAC Újbuda TZŠ Banská Bystrica 2:0
2018.09.28. péntek 19:00 MAC Újbuda HK Nitra Tüskecsarnok 1:2
2018.09.30. vasárnap 17:00 MsHK DOXXbet Žilina MAC Újbuda ZŠ Žilina 6:3
2018.10.02. kedd 19:00 MAC Újbuda HC Košice Tüskecsarnok (Digisport) 1:2
2018.10.05. péntek 18:00 HKM Zvolen MAC Újbuda ZŠ Zvolen 5:3
2018.10.07. vasárnap 18:00 MAC Újbuda HC 07 Detva Tüskecsarnok (Digisport) 2:4
2018.10.11. csütörtök 19:00 MAC Újbuda HK ORANGE 20 Tüskecsarnok (livestream) 5:2
2018.10.12. péntek 18:00 DVTK Jegesmedvék Miskolc MAC Újbuda Miskolci Jégcsarnok (Digisport) 2:3
2018.10.14. vasárnap 16:00 MHC MIKRON Nové Zámky MAC Újbuda ZŠ Nové Zámky 3:2
2018.10.16. kedd 19:00 MAC Újbuda HK Poprad Tüskecsarnok Live stream 3:2
2018.10.19.péntek 16:00 MAC Újbuda Crvena Zvezda Ritten (Kontinentális Kupa meccs) 8:0
2018.10.20 szombat 16:00 MAC Újbuda Jesenice Ritten (Kontinentális Kupa meccs) 3:4
2018.10.21 vasárnap 18:00 Ritten MAC Újbuda Ritten (Kontinentális Kupa meccs) 4:1
2018.10.24. szerda 19:00 MAC Újbuda HK DUKLA Trenčín Tüskecsarnok Live stream 5:2
2018.10.26. péntek 17:00 MHk 32 Liptovský Mikuláš MAC Újbuda ZŠ Spišská Nová Ves 4:1
2018.10.28. vasárnap 19:00 MAC Újbuda HK Nitra Tüskecsarnok (változás!) 2:8
2018.10.31. szerda 19:00 MAC Újbuda MsHK DOXXbet Žilina Tüskecsarnok (Digisport) 2:3
2018.11.02. péntek 17:30 HC Košice MAC Újbuda STEEL Arena Košice 4:8
2018.11.04. vasárnap 18:00 MAC Újbuda HKM Zvolen Tüskecsarnok 2:3
2018.11.14. szerda 18:00 HC 07 Detva MAC Újbuda ZŠ Detva 4:5
2018.11.16 péntek 18:00 MAC Újbuda DVTK Jegesmedvék Miskolc Tüskecsarnok (Digisport) 4-2
2018.11.18. vasárnap 17:30 MAC Újbuda MHC MIKRON Nové Zámky Tüskecsarnok (Digisport) 4:3
2018.11.20. kedd 17:00 HK Poprad MAC Újbuda ZŠ Poprad 1-0
2018.11.23. péntek 19:00 MAC Újbuda HC ‘05 iClinic Banská Bystrica Tüskecsarnok 3:6
2018.11.25. vasárnap 17:00 HK DUKLA Trenčín MAC Újbuda ZŠ Pavla Demitru, Trenčín 2:1
2018.11.27. kedd 19:00 MAC Újbuda MHk 32 Liptovský Mikuláš Tüskecsarnok (Digisport) 8:2
2018.11.30. péntek 18:00 HK Nitra MAC Újbuda Nyitra 6:2
2018.12.02. vasárnap 17:00 MsHK DOXXbet Žilina MAC Újbuda ZŠ Žilina 4:2
2018.12.04. kedd 17:00 HK ORANGE 20 MAC Újbuda ZŠ Piešťany - Easton Aréna 4:5
2018.12.07. péntek 18:00 MAC Újbuda HC Košice Tüskecsarnok (Digisport) 3:5
2018.12.09. vasárnap 17:00 HKM Zvolen MAC Újbuda ZŠ Zvolen 1:6
2018.12.19. szerda 19:00 MAC Újbuda HC 07 Detva Tüskecsarnok 3:4
2018.12.21. péntek 18:00 DVTK Jegesmedvék Miskolc MAC Újbuda Miskolci Jégcsarnok (Digisport) 2:0
2018.12.23. vasárnap 16:00 MHC MIKRON Nové Zámky MAC Újbuda ZŠ Nové Zámky 3:1
2018.12.26. szerda 18:00 MAC Újbuda HK Poprad Tüskecsarnok 1:3
2018.12.28. péntek 17:30 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica MAC Újbuda ZŠ Banská Bystrica 7:2
2018.12.30. vasárnap 18:00 MAC Újbuda HK DUKLA Trenčín Tüskecsarnok 3:1
 
IDŐPONT HAZAI CSAPAT VENDÉGCSAPAT HELYSZÍN EREDMÉNY
2019.08.03., szombat, 19:00 Traktor Cseljabinszk MAC Újbuda KHL, Maribor 6:2
2019.08.10., szombat, 17:00 MAC Újbuda Villacher SV EBEL, Tüskecsarnok 4:5
2019.08.16., péntek, 18:00 MAC Újbuda Vienna Capitals EBEL, Tüskecsarnok 1:3
2019.08.24., szombat, 19:00 Sheffield Steelers (GBR-1.) MAC Újbuda FlyDSA Arena, Sheffield 5:4
2019.08.25., vasárnap 19:00 Cardiff Devils (GBR-1.) MAC Újbuda Viola Arena, Cardiff 2:4
2019.08.29., csütörtök, 18:00 HC Orli Znojmo (EBEL) MAC Újbuda Znojmo 5:1
 
 
IDŐPONT HAZAI CSAPAT VENDÉGCSAPAT HELYSZÍN EREDMÉNY
2019. szeptember 6. 19:00, péntek MAC ÚJBUDA Újpesti TE Tüskecsarnok, *felkészülési mérkőzés!* 3:1
2019. szeptember 13. 18:00, péntek HK Nitra MAC ÚJBUDA Nitra Aréna 3:2
2019. szeptember 15. 17:30, vasárnap MAC Újbuda DVTK Tüskecsarnok (Digisport közvetítés) 5:3
2019 .szeptember 17. 18:00, kedd HK Poprad MAC ÚJBUDA Poprad 6:5
2019. szeptember 20. 18:00, péntek MAC ÚJBUDA HC 07 Detva Tüskecsarnok (Digisport) -
2019. szeptember 22., vasárnap MAC ÚJBUDA X Tüskecsarnok -
2019. szeptember 27. 19:00, péntek MAC ÚJBUDA HC Košice Tüskecsarnok -
2019. szeptember 29. 16:00, vasárnap HC Nové Zámky MAC ÚJBUDA Nové Zámky -
 
 
IDŐPONT HAZAI CSAPAT VENDÉGCSAPAT HELYSZÍN EREDMÉNY
2019.03.01. 18:00 DVTK Jegesmedvék MAC Újbuda Miskolc, Jégcsarnok 1:3
2019.03.02. 18:00 DVTK Jegesmedvék MAC Újbuda Miskolc, Jégcsarnok 2:3
2019.03.04. 18:00 MAC Újbuda DVTK Jegesmedvék Tüskecsarnok, Digi Sport 4:2
2019.03.09. 18:00 HKM Zvolen MAC Újbuda Zólyom, Jégcsarnok 4:0
2019.03.10. 18:00 HKM Zvolen MAC Újbuda Zólyom, Jégcsarnok 3:2
2019.03.13. 18:00 MAC Újbuda HKM Zvolen Tüskecsarnok 1:2
2019.03.14. 18:00 MAC Újbuda HKM Zvolen Vasas Jégcentrum 2:0
2019.03.17. 18:00 HKM Zvolen MAC Újbuda Zvolen 3:1
 
 
IDŐPONT HAZAI CSAPAT VENDÉGCSAPAT HELYSZÍN EREDMÉNY
2017.09.03. vasárnap 18:00 MAC Budapest Vienna Capitals II Tüskecsarnok, Budapest Felkészülési mérkőzés 8:1
2017.09.08. péntek 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák MAC Budapest Dunaújvárosi Jégcsarnok ERSTE Liga 3:5
2017.09.10. vasárnap 17:30 Fehérvári Titánok MAC Budapest Fehérvári Jégcsarnok ERSTE Liga 2:4
2017.09.13. szerda 19:00 MAC Budapest DVTK Tüskecsarnok, Budapest Magyar Kupa 5:1
2017.09.15. péntek 19:00 MAC Budapest Dunaújvárosi Acélbikák Tüskecsarnok, Budapest, ERSTE Liga 2:3
2017.09.17. vasárnap 18:30 Újpesti TE MAC Budapest Újpest ERSTE Liga 1:5
2017.09.22. péntek 19:00 MAC Budapest Ferencvárosi TC Tüskecsarnok, Budapest, ERSTE Liga 6:1
2017.09.25. hétfő 20:00 MAC Budapest ASC Corona 2010 Brasov Tüskecsarnok, Budapest, Erste Liga 4:3
2017.09.27. szerda 18:00 Újpesti TE MAC Budapest Újpesti Jégcsarnok Magyar Kupa 4:1
2017.10.04. szerda 19:00 MAC Budapest HK Nitra Tüskecsarnok, Visegrád Kupa, Negyeddöntők 2:3
2017.10.06. péntek 18:30 DVTK Jegesmedvék MAC Budapest Miskolc, Miskolci Jégcsarnok, Erste Liga mérkőzés 2:1
2017.10.08. vasárnap 18:00 MAC Budapest Vienna Capitals Tüskecsarnok, Erste Liga mérkőzés 7:0
2017.10.10. kedd 18:00 HK Nitra MAC Budapest Nyitra, Jégcsarnok, Visegrád Kupa, Negyeddöntők 4:4
2017.10.13. péntek 19:00 SC Csíkszereda MAC Budapest Csíkszerda, Vákár Lajos Jégpálya, Erste Liga mérkőzés 5:3
2017.10.14. szombat 18:30 ASC Corona 2010 Brasov MAC Budapest Brassó, Jégcsarnok, Erste Liga mérkőzés 1:2
2017.10.18. szerda 19:30 MAC Budapest Fehérvári Titánok Tüskecsarnok, Magyar Kupa 3:0
2017.10.20. péntek 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák MAC Budapest Dunaújvárosi Jégcsarnok, Erste Liga mérkőzés 3:6
2017.10.22. vasárnap 18:00 Ferencvárosi TC MAC Budapest Pesterzsébeti Jégcsarnok, Erste Liga mérkőzés 4:3
2017.10.27. péntek 19:00 MAC Budapest SC Csíkszereda Tüskecsarnok, Erste Liga 6:4
2017.10.29. vasárnap 19:00 MAC Budapest Fehérvári Titánok Tüskecsarnok, Erste Liga 7:4
2017.11.01. szerda 19:00 KMH MAC Budapest Tüskecsarnok, Magyar Kupa 2:6
2017.11.05. vasárnap 17:50 Vienna Capitals MAC Budapest Bécs, Erste Liga 1:5
2017.11.17. péntek 18:00 UTE MAC Budapest Újpest, Erste Liga 3:2
2017.11.22 szerda 18:00 MAC Budapest Dunaújvárosi Acélbikák Tüskecsarnok, Erste Liga 5:1
2017.11.24. péntek 19:00 MAC Budapest Fehérvári Titánok Tüskecsarnok, Erste Liga 4:1
2017.11.26. vasárnap 18:00 MAC Budapest UTE Tüskecsarnok, Erste Liga 5:3
2017.11.29. szerda 18:40 Vasas SC MAC Budapest Jégpalota, Magyar Kupa 0:10
2017.12.01. péntek 18:00 FTC MAC Budapest Pesterzsébet, Erste Liga 4:3
2017.12.08. péntek 17:30 ASC CORONA 2010 BRASOV MAC Budapest Brassó, Erste Liga 1:2
2017.12.09. szombat 17:00 SC Csíkszereda MAC Budapest Csíkszereda, Erste Liga 3:4
2017.12.12. kedd 18:30 DVTK Jegesmedvék MAC Budapest Miskolci Jégcsarnok, Erste Liga 2:0
2017.12.13. szerda EV Vienna Capitals MAC Budapest Bécs, Erste Liga 1:5
2017.12.20. szerda 19:00 MAC Budapest FTC Tüskecsarnok, Magyar Kupa 8:1
2017.12.21. csütörtök 20:00 - M4 Sport MAC Budapest UTE Tüskecsarnok, Erste Liga 4:5
2017.12.26. kedd 19:00 MAC Budapest Dunaújvárosi Acélbikák Tüskecsarnok, Erste Liga 3:4
2017.12.28. csütörtök 15:00 Fehérvári Titánok MAC Budapest Fehérvári Jégcsarnok, Erste Liga 5:4
2017.12.30 szombat 19:00 MAC Budapest FTC Tüskecsarnok, Erste Liga 9:1
2018.01.02. kedd 19:00 MAC Budapest DVTK Jegesmedvék Tüskecsarnok, Erste Liga 3:4
2018.01.07. vasárnap 18:00 MAC Budapest Sportklub Csíkszereda Tüskecsarnok, Erste Liga 3:2
2018.01.08. hétfő 19:00 MAC Budapest ASC Corona 2010 Brasov Tüskecsarnok, Erste Liga 5:2
2018.01.12. péntek 19:00 MAC Budapest DVTK Jegesmedvék Tüskecsarnok, Erste Liga 4:3
2018.01.15. hétfő 20:30 MAC Budapest Vienna Capitals II Tüskecsarnok, Erste Liga (M4 Tv) 7:0
2018.01.17. szerda 20:15 MAC Budapest Újpesti TE Tüskecsarnok, Magyar Kupa Helyosztó (M4 Tv) 4:5
2018.01.26. péntek 18:00 MAC Budapest Újpesti TE Tüskecsarnok, Erste Liga 8:5
2018.01.29. hétfő 20:00 MAC Budapest DVTK Jegesmedvék Tüskecsarnok, Erste Liga 3:1
2018.02.02. péntek 18:00 Dunaújvárosi Acélbikák MAC Budapest Dunaújvárosi Jégcsarnok, Erste Liga 6:3
2018.02.04. vasárnap 19:00 Újpesti TE MAC Budapest Újpesti Jégcsarnok, Erste Liga 2:6
2018.02.09. péntek 19:00 MAC Budapest Dunaújvárosi Acélbikák Tüskecsarnok 19:00 Erste Liga 5:2
2018.02.11. vasárnap 18:00 MAC Budapest DTVK Jegesmedvék Miskolci Jégcsarnok, Erste Liga 5:2
2018.02.22. csütörtök 19:00 MAC Budapest Ferencvárosi TC Tüskecsarnok 5:1
2018.02.23. péntek 19:00 MAC Budapest Ferencvárosi TC Tüskecsarnok 2:4
2018.02.26. hétfő 18:00 Ferencvárosi TC MAC Budapest Pesterzsébeti Jégcsarnok 5:8
2018.02.27. kedd 18:00 Ferencvárosi TC MAC Budapest Pesterzsébeti Jégcsarnok 2:3
2018.03.01. csütörtök 19:00 MAC Budapest Ferencvárosi TC Tüskecsarnok 4:1
2018.03.03. szombat 19:00 MAC Budapest Ferencvárosi TC Tüskecsarnok 7:1
2018.03.07. szerda 19:00 MAC Budapest ASC Corona 2010 Brasov Tüskecsarnok 4:0
2018.03.08. csütörtök 20:00 MAC Budapest ASC Corona 2010 Brasov Tüskecsarnok (TV: M4Sport) 5:3
2018.03.11. vasárnap 17:30 ASC Corona 2010 Brasov MAC Budapest Brassó 1:3
2018.03.12. hétfő 17:30 ASC Corona 2010 Brasov MAC Budapest Brassó 0:6
2018.03.23. péntek 19:00 MAC Budapest DVTK Jegesmedvék Tüskecsarnok (Livestream) 4:2
2018.03.24. szombat 20:00 MAC Budapest DVTK Jegesmedvék Tüskecsarnok (M4 Sport) 5:2
2018.03.27. kedd 18:30 DVTK Jegesmedvék MAC Budapest Miskolci Jégcsarnok 2:3
2018.03.28. szerda 20:00 DVTK Jegesmedvék MAC Budapest Miskolci Jégcsarnok (M4 Sport) 4:1
2018.03.31. szombat 19:00 MAC Budapest DVTK Jegesmedvék Tüskecsarnok 3:2
2018.08.21.kedd 18:00 HK Nitra (SVK-1.) MAC Újbuda Nyitra 9:3
2018.08.25. szombat 20:00 Glasgow Clan (GBR) MAC Újbuda Glasgow 4:5
2018.08.26. vasárnap 20:00 Nottingham Panthers (GBR) MAC Újbuda Nottingham 4:2
2018.09.06. csütörtök Nove Zámky MAC Újbuda Érsekújvár 0:5
2018.09.09. vasárnap 20:00 MAC Újbuda Fehérvár AV19 Tüskecsarnok (Szuperkupa) 3:2
2018.09.14. péntek 19:00 MAC Újbuda MHC Mikron Nové Zámky Tüskecsarnok 1:7
2018.09.16. vasárnap 19:00 HK Poprad MAC Újbuda ZŠ Poprad 3:1
2018.09.18. kedd 19:00 MAC Újbuda HC ‘05 iClinic Banská Bystrica Tüskecsarnok 4:0
2018.09.21. péntek 18:00 HK DUKLA Trenčín MAC Újbuda ZŠ Pavla Demitru, Trenčín 4:3
2018.09.23. vasárnap 17:30 MAC Újbuda MHk 32 Liptovský Mikuláš Tüskecsarnok 2:3
2018.09.25. kedd 17:30 HC'05 iClinic Banska Bystrica MAC Újbuda TZŠ Banská Bystrica 2:0
2018.09.28. péntek 19:00 MAC Újbuda HK Nitra Tüskecsarnok 1:2
2018.09.30. vasárnap 17:00 MsHK DOXXbet Žilina MAC Újbuda ZŠ Žilina 6:3
2018.10.02. kedd 19:00 MAC Újbuda HC Košice Tüskecsarnok (Digisport) 1:2
2018.10.05. péntek 18:00 HKM Zvolen MAC Újbuda ZŠ Zvolen 5:3
2018.10.07. vasárnap 18:00 MAC Újbuda HC 07 Detva Tüskecsarnok (Digisport) 2:4
2018.10.11. csütörtök 19:00 MAC Újbuda HK ORANGE 20 Tüskecsarnok (livestream) 5:2
2018.10.12. péntek 18:00 DVTK Jegesmedvék Miskolc MAC Újbuda Miskolci Jégcsarnok (Digisport) 2:3
2018.10.14. vasárnap 16:00 MHC MIKRON Nové Zámky MAC Újbuda ZŠ Nové Zámky 3:2
2018.10.16. kedd 19:00 MAC Újbuda HK Poprad Tüskecsarnok Live stream 3:2
2018.10.19.péntek 16:00 MAC Újbuda Crvena Zvezda Ritten (Kontinentális Kupa meccs) 8:0
2018.10.20 szombat 16:00 MAC Újbuda Jesenice Ritten (Kontinentális Kupa meccs) 3:4
2018.10.21 vasárnap 18:00 Ritten MAC Újbuda Ritten (Kontinentális Kupa meccs) 4:1
2018.10.24. szerda 19:00 MAC Újbuda HK DUKLA Trenčín Tüskecsarnok Live stream 5:2
2018.10.26. péntek 17:00 MHk 32 Liptovský Mikuláš MAC Újbuda ZŠ Spišská Nová Ves 4:1
2018.10.28. vasárnap 19:00 MAC Újbuda HK Nitra Tüskecsarnok (változás!) 2:8
2018.10.31. szerda 19:00 MAC Újbuda MsHK DOXXbet Žilina Tüskecsarnok (Digisport) 2:3
2018.11.02. péntek 17:30 HC Košice MAC Újbuda STEEL Arena Košice 4:8
2018.11.04. vasárnap 18:00 MAC Újbuda HKM Zvolen Tüskecsarnok 2:3
2018.11.14. szerda 18:00 HC 07 Detva MAC Újbuda ZŠ Detva 4:5
2018.11.16 péntek 18:00 MAC Újbuda DVTK Jegesmedvék Miskolc Tüskecsarnok (Digisport) 4-2
2018.11.18. vasárnap 17:30 MAC Újbuda MHC MIKRON Nové Zámky Tüskecsarnok (Digisport) 4:3
2018.11.20. kedd 17:00 HK Poprad MAC Újbuda ZŠ Poprad 1-0
2018.11.23. péntek 19:00 MAC Újbuda HC ‘05 iClinic Banská Bystrica Tüskecsarnok 3:6
2018.11.25. vasárnap 17:00 HK DUKLA Trenčín MAC Újbuda ZŠ Pavla Demitru, Trenčín 2:1
2018.11.27. kedd 19:00 MAC Újbuda MHk 32 Liptovský Mikuláš Tüskecsarnok (Digisport) 8:2
2018.11.30. péntek 18:00 HK Nitra MAC Újbuda Nyitra 6:2
2018.12.02. vasárnap 17:00 MsHK DOXXbet MAC Újbuda ZŠ Žilina 4:2
2018.12.04. kedd 17:00 HK ORANGE 20 MAC Újbuda ZŠ Piešťany - Easton Aréna 4:5
2018.12.07. péntek 18:00 MAC Újbuda HC Košice Tüskecsarnok (Digisport) 3:5
2018.12.09. vasárnap 17:00 HKM Zvolen MAC Újbuda ZŠ Zvolen 1:6
2018.12.19. szerda 19:00 MAC Újbuda HC 07 Detva Tüskecsarnok 3:4
2018.12.21. péntek 18:00 DVTK Jegesmedvék Miskolc MAC Újbuda Miskolci Jégcsarnok (Digisport) 2:0
2018.12.23. vasárnap 16:00 MHC MIKRON Nové Zámky MAC Újbuda ZŠ Nové Zámky 3:1
2018.12.26. szerda 18:00 MAC Újbuda HK Poprad Tüskecsarnok 1:3
2018.12.28. péntek 17:30 HC ‘05 iClinic Banská Bystrica MAC Újbuda ZŠ Banská Bystrica 7:2
2018.12.30. vasárnap 18:00 MAC Újbuda HK DUKLA Trenčín Tüskecsarnok 3:1
2019.01.03. 19:00 MAC Újbuda FTC-Telekom Tüskecsarnok,Magyar Kupa 5:1
2019.01.04. 19:30 Liptovsky Mikulás MAC Újbuda Spisska nova Ves 2:3
2019.01.06. 16:00 HK Nitra MAC Újbuda Nitra 6:1
2019.01.08. 19:00 MAC Újbuda Liptovsky Mikulás Tüskecsarnok 6:5
2019.01.11. 18:00 HC Kosice MAC Újbuda Kosice 4:5
2019.01.13. 17:45 MAC Újbuda HKM Zvolen Tüskecsarnok - Digi Sport 2:3
2019.01.15. 18:00 HC 07Detva MAC Újbuda Detva 3:7
2019.01.18. 19:00 MAC Újbuda Banská Bystrica Tüskecsarnok 3:4
2019.01.20. 18:00 MAC Újbuda MHC Mikron Nové Zámky Tüskecsarnok 0:5
2019.01.22. 20:00 (M4 közvetítés) Fehérvár AV19 MAC Újbuda ifj. Ocskay Gábor Jégcsarnok (Magyar Kupa döntő) 6:3
2019.01.25. 17:00 HK Poprad MAC Újbuda Poprad 3:2
2019.01.27. 17:30 MAC Újbuda DVTK Jegesmedvék Tüskecsarnok 0:2
 

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás