MAC Budapest- ASC Corona 2010 Brasov: 2-1

Ma délután 17:30-kor Brassóban csap össze a MAC Budapest az ASC Corona 2010 Brasov csapatával
2017-12-08
1208-02
Holnap újabb megmérettetés vár a Csapatra…
2017-12-08
Ahogy előzetesen is vártuk, hajtós és szoros mérkőzést hoztak össze nekünk a csapatok.
Alig kezdődött el a mérkőzés, máris örülhettünk: Jared Brown szólóból szerzett vezetést a negyedik perc legelején (1-0).
A harmad hátralévő része és a második játékrész is kiélezett küzdelemben zajlott, gól azonban nem esett. Scott Macaulay-t kétszer is kiküldték két percre, Somogyi Balázs pedig a másodikban 2+10 perces büntivel búcsúzott. A második játékrészben záporoztak a kapura lövések, de a kapusok állták a sarat. Scotty Macaulay stílusosan vett revansot: a harmadik harmadban mesteri passzal kínálta meg Dansereau Keegant, aki nem hibázott és megszerezte a MAC Budapest második gólját! Brown is asszisztált ehhez, így 1+1 a mutatója a mai mérkőzés után.
A végét megnyomta a hazai csapat és ennek meg is lett az eredménye: Tranca bevette Bálizs Bence kapuját hat perccel a mérkőzés vége előtt (2-1). A legvégén időt kért a Brassó, sőt Polc Patrikot is lehozták, a MAC védelem azonban kifogástalanul végezte a dolgát Bálizzsal egyetemben, az egyenlítés így nem jött össze.
Sikerült ismét megvernünk a Brassót, idén háromból háromszor, és ahogy eddig, most is egy gólos különbséggel.
Holnap este 18.00-tól Csíkszereda ellen játszunk.