Majoross Gergely
Itt hallgathatják meg Majoross Gergely értékelését a mai mérkőzésről
2020-02-16

HC Kosice – MAC Újbuda:5-1

Az első harmadban szinte végig nyomott a Kassa, több helyzetük volt és irányították a játékot.
Mezőnyfölényük az eredményben is megmutatkozott.
Michael Chovan kétszer is betalált, így a hazaiak magabiztos előnnyel zárták az első húsz percet. (2-0)
A következő játékrész már kiegyensúlyozottabb játékot hozott, a MAC harcolt, de nem sikerült áttörni a kassai védelmet.
A mi kapunkban Andy Bernard a szokásos módon brillírozott.
A harmadik harmadban sajnos újból a Kassa lőtt gólt, a nyolcadik percben Hascak volt eredményes, majd később Chovan újból betalált, ezzel eljutva ma a mesterhármasig.
Majd nem egészen egy percre rá Skokan belőtte az utolsó, az ötödik kassai gólt is.
Az 56. perc elején Chris Bodó szerezte meg a szépítő gólunkat Terbócs István és Brance Orbán asszisztjából. (5-1)