HK Dukla Trencin vs MAC Újbuda: 4-3 (OT)

Jóó reggelt, jóóó reggelt, kedves szurkolóink!
2018-09-19
Tartozunk egy értékeléssel a tegnapi Trencsén elleni meccsről…
2018-09-22
Hatalmas bravúrt hajtott ismét végre Csapatunk, hosszabbításban sikerült a hazaiaknak legyőzni csak a mieinket!
Pörgős iramban kezdődött az összecsapás első játékrésze, a játék hol az egyik, hol a másik kapu előtt zajlott, a pálya középső része csak átjáróház volt.
A hatodik percben Szabad Kevin emberhátrányban tudott kiugrani és őrült hidegvérű csellel verve a kapust megszerezte a vezetést (0-1)!
A kiállításokkal megint bőkezűen bántak a bírók, sokszor küldtek ki tőlunk játékost a büntetőpadra. A következő emberelőnyt már kihasználta a Trencsén, Ölvecky kapott pontos passzt a kapu mögül és közelről nem hibázott (1-1).
Nyomni kezdett ezután a MAC, Kreisz Brúnó egy szép korongszerzés után majdnem bevette a hazai kaput, fél perccel később azonban Nagy Krisztián szólózta végig a félpályát és közelről lőtt a rövidbe (1-2)!
Boldogságunk alig húsz másodpercig tartott, ekkor ismét Ölvecky érkezett és ezúttal takarásból, középről lőtt laposan gólt Rajna kesztyűje alatt (2-2).
A szerencsétlen gól ellenére Rajna Miklós teljesítményét ki kell emelnünk, nagy bravúrokat bemutatva tartotta meccsben a csapatot.
A második harmadban alig egy perc után harmadjára is vezetést szereztünk! A gólszerző ezúttal Brance Orbán volt, Jesse Dudás pedig a második asszisztját jegyezte már a meccsen (2-3).
Jesse Dudás a két gólpassz mellé két kiállítást is begyűjtött, ezeket még Rajna hathatós közreműködésével kivédekeztük, azonban Klempa második kiállítása során egy kipattanó lövést Bliznak tett vissza a kapuba (3-3)
A harmadik játékrész második felére állandósulni látszott a hazaiak nyomása, de egy kontra lévén mi voltunk legközelebb a gólszerzéshez: Jared Brown lövése a felső vasról pattant ki.
A védelmek és a kapusok állták a sarat, így a rendes játékrész vége döntetlennel zárult.
A hosszabbításban Nagy Krisztián lódult meg újból, de ezúttal a kapus védett, rögtön utána Terbócsot kiküldték két percre.
Ezt a lehetőséget pedig nem hagyta ki a Trencsén: Bartovic messzi bombával megszerezte a győzelmet csapatának.
Emelt fővel és pontszerzéssel távoztunk a vendégségből.

Pontszerzők:
Szabad Kevin 1 G + 1 A
Nagy Krisztián 1 G
Brance Orbán 1 G
Jesse Dudás 2 A
Chris Bodó 1 A
Chris Langkow 1 A Ameddig megérkeznek a fotók, megkértük Toki edző bát, gyorsan kattintson egyet, hogy legyen a poszt alá valami látnivaló. 😊 Toki mondta, hogy nem örülnek a srácok mikor lelkendezve gratuláltam, de inkább fáradtságnak tudom be. Mert persze, hogy győzni mennek ki mindig a jégre, de két nappal ezelőtt játszottak a tavalyi bajnok ellen egy parádés meccset. Ma utaztak, mindent beleadtak, nagyszerűen teljesítettek. Büszkék vagyunk rájuk nagyon!❤️ Igaz? Szerencsés utat hazafele, Csapat! ❤️ Hajrá Mac!