Minden nap meccsnap! Ma este a Brassó csapatát fogadjuk este 19:00 órától a Tüskecsarnokban.

mac011
Vezetőedzőnk véleménye a ma esti mérkőzésről
2018-01-07
2018 jégkorong MAC Brasov
MAC Budapest vs. Corona Brasov: 5-2
2018-01-08

A tegnapi hosszabbításos győzelem után ma a tabella-hetedik Brassót fogadjuk, akik legutóbb szoros mérkőzésen kaptak ki közvetlen riválisunktól a DAB-tól. A brassóiaknál frissen kinevezett Julius Pénzes egyelőre nem ízlelhette meg a siker ízét új munkahelyén, hiszen a DVTK-tól 7:2-, a DAB-tó 3:2-es vereséget szenvedtek. A brassói alakulat azonban bárkire veszélyt jelenthet - függetlenül a közelmúlt eredményeitől - , így nekünk sem szabad félvállról venni a mérkőzést, annak ellenére, hogy vendégeink számára túl sok tétje nincs a találkozónak, hiszen már biztosan az alsóházból folytatják a középszakaszt. Nekünk viszont kötelező a győzelem, mivel a sokáig őrizgetett második helyünk veszélybe került a DAB kiváló formájának köszönhetően, sőt jelenleg a harmadik helyen tanyázunk, bár az újvárosiak eggyel több mérkőzést tudhatnak a hátuk mögött. A mottó tehát változatlan: hazai pályán győzni kell!