22050912_1436621476434249_8867251848907592816_o
Kapusaink
2017-09-29
A hétfői hősies fordítás és győzelem után ma sajnos nem sikerült nyerni.
Az első harmad pörgős játékot, sokszor idegőrlő pontatlanságot és egy újpesti gólt hozott. Bár a harmad során többször is a MAC került emberelőnybe, mégis az UTE tudott betalálni, természetesen emberelőnyből.
Egy eladott korongból leindítottak minket, Vokla Roli már csak szabálytalanul tudott szerelni. A kiállítás után, a 13. percben a kapu elé kerülő korongot Benk András lőtte be (0-1).
A hátralévő időben több helyzet alakult ki mindkét kapu előtt, de mind Arany Geri, mind Sila kifogástalanul védett.
A második harmadban még magasabb fokozatra kapcsoltak a csapatok, ennek következtében a pályán lévő hangulat is parázsabb lett kicsit. A kisebb összezörrenések mellett azonban volt ideje kiegyenlíteni a Csapatunknak.
Két perc sem volt hátra a játékrész feléig, mikor egy szépen megjátszott emberelőnyös akció végén Jesse Dudás vette be a hazaiak kapuját (1-1)! A végén kicsit beszorultunk a kapu elé, de Arany áthatolhatatlan falként állt a kapuban - néha kis szerencse is kellett, de az meg ugye a jó kapusoknak van -, így maradt a döntetlen.
A záró harmadra mintha fejben elfáradtunk volna egy kicsit, és ezt az Újpest ki is használta. Előbb újabb emberelőnyös helyzetet használtak ki, egy magasan eleresztett lövés megpattant és védhetetlenül vágódott a hálóba (1-2).
Próbáltunk gyorsan válaszolni, de a taktika visszafelé sült el. Egy gyors indításból újabb gólt kaptunk, az előző után kevesebb mint egy perccel (1-3).
Hét perc sem volt hátra, mikor jött az első komolyabb bunyó, itt Keresztury Eriket a bírók véglegesen kiállították.
A harmad végét fizikai játék és még néhány kihagyott MAC helyzet jellemezte.
Egy időkérés után Majoross edző még Aranyt is lehozta, de ezt az UTE azonnal kihasználta (1-4). Ezzel az üreskapus góllal megszületett a végeredmény, ezúttal kissé csalódottan hagyhattuk el a Megyeri úti csarnokot.