Ma este MAC Újbuda-Fehérvár AV19
2018-09-09
…Még tartozunk egy Mogyi nyilatkozattal a tegnapi meccsről
2018-09-10
Nagyon erősen kezdtük a mai mérkőzést, Jared Brown a buli után azonnal helyzetbe is került.
A harmad nagyrészét végignyomtuk, ennek meg is lett az eredménye! A második percben Chris Bodó szerezte meg a vezetést négy a négy elleni felállásnál (1-0). Tovább pörögtünk és a harmad felénél sikerült növelnünk is az előnyt, Brown passzából Brance Orbán gyönyörű gólt lőtt! (2 0)!
A harmad végén egy csúnya palánkra lökés miatt Terbócs kapott egy 2+10 perces fegyelmit, amit a Volán meg is büntetett. Egy hosszú keresztpassz után Hári lőtt a rövidbe egy bombát.(2-1).
A második harmad ugyanolyan nagy hajtást hozott, bár a játék kicsit kiegyensúlyozottabb volt. Rengeteg helyzet volt mindkét oldalon, de úgy Bálizs, mint Carruth kapuja érintetlen maradt.
A harmadik harmadot erősebben kezdte a fehérvári csapat, az első néhány percet nagyon megnyomták a vendégek. A MAC védelem azonban állta a sarat.
Ahogy teltek a percek, egyre inkább átvette a MAC az irányítást. A harmad közepe pedig újabb Bodó gólt hozott! Chris a kapu előtt kapta meg a korongot és közelről bizony nem hibázott (3-1).
Két perc múlva jött a semmiből a szépítés, egy rossz védelmi váltásnak köszönhetően Erdély Csanád lépett meg teljesen egyedül és a végén be is lőtte Bálizs válla mellett (3-2).
Az utolsó két percben időt kért a Fehérvár, lehozták a kapust is, de nem sikerült egyenlíteniük, sőt majdnem mi lőttünk gólt.
Az eredmény azonban nem változott, a MAC Újpest nyerte a Szuperkupát!!!

Gratulálunk a Csapatnak, nagyszerű játékkal sikerült megnyerni a ma esti mérkőzést!