Kedves szurkolóink, ma a Banska Bystrica csapatával játszik este héttől a MAC Újbuda.
2018-09-18
42100935_1824682840961442_729965499097546752_o
Jóó reggelt, jóóó reggelt, kedves szurkolóink!
2018-09-19
Az első harmadban az eddigi két meccsen már megszokott hatalmas iramban zajlott a küzdelem. És ami nagyon kellemes meglepetés volt, hogy abszolút egyenrangú ellenfelei voltunk a tavalyi Tipsport Liga bajnoknak.
A harmad közepére aztán áttevődött a játék a besztercebányai kapu elé és hosszú perceken keresztül a MAC irányította a játékot! A harmad végére egy kicsit kinyíltunk és életveszélyes támadásokat kezdett vezetni a vendégcsapat, de Bálizs Bence kiváló teljesítményt nyújtott. Egyszer a kapuvas is segített, de mint tudjuk, jó kapusnak szerencséje is van.
A másodikban repülőrajtot vettek a vendégek és a játékrész elejét végig dominálták. Aztán történt valami és nem csak átvettük az irányítást, de meg is szereztük a vezetést! Egy kapu előtti kavarodást Szabad Kevin használt ki szemfülesen (1-0). A korong Terbócs István ütőjéről került Kevin elé, ő pedig közelről bekotorta. Két perc sem telt el, mikor Chris Bodó középre tett passza egy védő korcsolyáján megpattant és így megtréfálva a kapust a hálóban kötött ki (2-0)! És nem volt még itt vége! Fél perc múlva újra leindítottunk és Terbi a gólpassza után most be is talált (3-0)!!!
Innentől ritmust váltott a vendég csapat és ezzel együtt jöttek a kiállítások is tőlünk. Egy rövid időre még kettős hátrányba is kerültünk, ám Jared Brown gyönyörű kiugrás után kiharcolt egy kiállítást az ellenfélnek is.
A harmad második felében a védekezés magasiskoláját mutattuk be emberhátrányostól, mindenestől, így az eredmény már nem változott.
A záróharmadban már egyértelmű mezőnyfölényben játszott a Besztercebánya. Bálizs Bence pedig téglafalként tornyosult a kapunkban és semmi sem ment át rajta.
Két és fél perccel a vége előtt időt kértek a vendégek ls lehozták a kapust is, azonban Szabad Kevin szemfülesen kihasználta az üreskapus lehetőséget és második góljával beállította a 4-0-ás végeredményt.

Nagyon, de tényleg nagyon büszkék vagyunk a srácokra és persze nagyon boldogok is!
Annyira, hogy meg sem várjuk a képeket, azokat majd úgyis később hozza a postagalamb, akkor meg majd jól kirakjuk. 😊

Gratulálunk a Csapatnak, ez bizony férfimunka volt!

Hajrá MAC! Fotó: Mudra László