2019-01-05
Összes

MHk 32 Liptovsky Mikulás – MAC Újbuda: 2-3

Megmondta délelőtt Tokaji Viktor, hogy pontokért utazik ma a Csapat és így is lett!
Az első harmadban kicsit pontatlanul, de annál nagyobb akarattal és lendülettel játszottunk. Fizikai hokiban kicsit a szentmiklósiak fölé nőttünk és a 14. percben Terbócs István révén meg is szereztük a vezetést (0-1).
A második periódusban kiegyensúlyozottabb volt a játék, mindkét csapat sokat támadott, volt dolga mindkét kapusnak.
A következő gólt a hazaiak szerezték, Uhrik messzi lövésébe Bača ért bele a kapu előtt, így az addig remeklő Rajna kapitulálni kényszerült (1-1).
Ez kicsit felpaprikázta a hangulatot, a játékrész hátralévő részében többször kakaskodtak egymással a játékosok, de nagyobb bunyó nem alakult ki.
A harmadik harmadban hamar újra gólt szerzett a Liptószentmiklós. Sukel lőtt takarásból, a korong pedig még épp csak befért a kapuvas mellett, de ezzel megszerezték a vezetést a házigazdák (2-1).
Csakhogy a MAC ezt nem hagyta annyiban! A 11. percben Terbócs nagyszerű szólója után gyönyörűen verte a kapust és passzolt tovább Brance Orbánnak, aki előtt az üres kapu tátongott és Brance be is vágta a pakkot ahogy azt kell! (2-2)
Aztán Chris Langkow 4 perccel a vége előtt mértani pontossággal lőtte ki a hosszú sarkot (2-3)
A végére a hazaiak lehozták a kapusukat, de már ez sem segített rajtuk, a MAC kigrundolta az újabb győzelmet.
Sikerült a tizedik helyre felverekednünk magunkat, gratulálunk a Csapatnak, igazi férfimunka volt!