Már nem kell sokat várni, nemsokára itt az este és újabb nagyszerű mérkőzést láthatnak a Tüskecsarnokba kilátogatók
2018-11-27
Ugye már hiányzott egy Majoross Gergely féle összegzés az esti meccsről?
2018-11-28
Összes

MAC Újbuda-MHK Liptovsky Mikulás 8:2

Úgy ment ki a Csapat ma este a jégre, hogy nyerni szeretne, de valljuk be, ekkora gólkülönbségre a legmerészebb álmainkban sem számítottunk. Hatalmas akarással játszottak már az első perctől kezdve, éhesen jöttek ki a jégre és a hatodik perc végén meg is lett az eredménye: Jesse Dudás lőtt egy hatalmas gólt, megadva az alaphangot. (1-0). Nem sokkal később Chris Bodó is betalált, megduplázva ezzel az előnyünket (2-0)! A játékunkban néha még most is megvolt az előző mérkőzéseken látott pontatlanság, amit a szentmiklósiak meg is büntettek: Uram szépített négy perccel a harmad vége előtt (2-1). A második játékrészben aztán kiszakadt a gólzsák! Először Chris Bodó talált be újból, erre még válaszoltak a vendégek egy védelmi hibát kihasználva (3-2), de onnantól csak egy csapat volt a jégen: MAC Újbuda. A harmad felétől jött egy olyan periódus, amikor hat percen belül 4 gólt lőtt a MAC! Terbócs Pisti gyönyörű szólóját és Kreisz Brúnó mesteri passzából Keegan Dansereau bombáját Nagy Krisztián két találata foglalta szenzációsan keretbe (7-2). A harmadik harmadra így a lényegi kérdések eldőltek, már csak a végeredmény volt a kérdés. Erre pedig a választ tanítani való összjáték után Jared Brown gólja adta meg (8-2). Összességében sokkal kevesebb hibával és sokkal "éhesebben" játszottunk mint a közelmúltban, ami Rajna Miklós újabb kiváló kapusteljesíményével együtt a végeredményben is szépen megmutatkozott. Nagyon büszkén és boldogan gratulálunk a Csapatnak, szép volt fiúk!