MAC Újbuda-MHk 32 Liptovsky Mikulás 19:00
2020-01-24
Hallgassuk még meg gyorsan mi várható holnap
2020-01-25

MAC Újbuda-MHk 32 Liptovsky Mikulás 4-2

Jól kezdte a meccset a MAC, alig két perccel a kezdést követően Terbócs István mutatott be egy fantasztikus szólót, majd tette fel a cseresznyét a habra egy szép lövéssel.
A vezetés tudatában is tovább támadott a MAC, de két kiállítás a következő néhány percben visszavetette kicsit a lendületet.
A harmad végén pedig ki is tudott egyenlíteni a Liptószentmiklós, Rudolf Huna közeli lövése révén. (1-1)
A második játékrész sokáig kiegyenlített játékot hozott, aztán a harmad felénél gyors egymásutánban kétszer is betaláltunk.
Először Sofron István lőtt szép gólt szemből, majd a buli után azonnal letámadtunk és CJ Stretch is bevette az ellenfél kapuját.
A két gól között mindössze 8 másodperc telt el!(3-1)
A harmadik harmadban maradt a MAC mezőnyfölény, majd a harmadik perc elején Kreisz Brúnó növelte az előnyünket egy szép góllal.
A tizedik percben szépítettek a vendégek, egy késleltetett kiállítás során Surovy indult meg és egy erős, pontos lövéssel pókhálózta ki a hosszú felsőt.
Ezután már csak kisebb-nagyobb helyzetek adódtak mindkét oldalon, de több gól nem esett. Andreas Bernard ismét nagyszerű formában védte a MAC kapuját. (4-2)