MAC Újbuda- MHC Mikron Nové Zámky
2019-01-20
Kedves szurkolóink, itt is van Majoross Gergely nyilatkozata a tegnapi mérkőzésről.
2019-01-21
Összes

MAC Újbuda-MHC Mikron Nové Zámky 0-5

A mérkőzés első pár percében még egyenlő felekként küzdöttek a csapatok, utána viszont egyre inkább állandósult az érsekújvári nyomás.
Az első találatot a 8. perc végén szerezték a vendégek, egy szépen kijátszott helyzetet váltott gólra közelről Ruckaý (0-1).
Majd alig 3 perccel később emberelőnyből Urban volt eredményes, 0-2-re növelve ezzel az Érsekújvár előnyét.
A következő játékrész is hasonló játékot hozott mint az előző, a Nové Zámky nyomott, a MAC pedig ki-kitámadott.
Meg is lett az eredménye, ezúttal Pospišil lőtte ki a felső sarkot újabb emberelőnyből (0-3).
A harmadik harmad kicsit kapkodósabb játékot hozott mindkét fél részéről. A játékrész fele előtt nem sokkal mégis újra növelni tudta előnyét a vendég csapat. Egy kipattanóra Hruśka érkezett kiváló ütemben és már csak be kellett tennie az üresen előtte tátongó kapuba a pakkot (0-4).
Az utolsó percben aztán megadta a kegyelemdöfést a Nové Zámky az ötödik góllal (0-5).