2019-11-24
Kedves szurkolóink, holnap Liptószentmiklóson játszanak a mieink.
2019-11-26

MAC Újbuda – HKM Zvolen: 3-4

Nem indult túl biztatóan a mérkőzés, alig fél fél perc telt el, mikor Bonis lövése átvánszorgott a gólvonalon, ezzel megszerezve a zólyomiak első gólját.
Aztán a hatodik percben ismét ő volt eredményes egy távoli lövés során.
Nem sokkal később Spirko húzta el a korongot a kapu előtt és lőtte be a harmadik vendég gólt.
Úgy tűnt mintha ez kellett volna a MACnak, mert innentől kezdve másik fokozatra kapcsoltak a srácok és még a harmad vége előtt visszajöttek egy gólra.
Előbb Chris Langkow lőtt hatalmas bombagólt messziről, majd ő szolgálta ki Brance Orbánt, aki közeli lövéssel vette be Tomek kapuját. (2-3)
A második harmadban szinte végig fölényben játszottunk, sok helyzetet sikerült kialakítanunk, gólt azonban mégis újra a Zólyom szerzett.
Egy eladott pakk révén Trotter került kihagyhatatlan helyzetbe és nem is hibázott. (2-4)
Az utolsó 20 percre egyáltalán nem lassítottak a játékosok, maradt ez a pörgés.
Mindkét oldal dolgozott ki szép helyzeteket, de Halász Tomás és kollégája is sokáig állta a sarat.
Két és fél perccel a vége előtt sikerült újra egy gólra feljönni. McNally kijövő lövését Langkow tette vissza kapus mögé.
A legvégén időt kért Majoross edző és lehozta a kapusunkat. Hiába helyeztünk azonban nagy nyomást az ellenfél kapujára, nem jött össze sajnos az egyenlítés.

Hajrá MAC!!! Fotó: Pórszász Áron