Mint azt tegnap mindenki láthatta, különleges bajszos mezekben lépett jégre a Csapat…
2019-11-04

MAC Újbuda – HC Mikron Nove Zámky: 7-1

Gólzáporos meccset láthatott ma a Tüskecsarnokba kilátogató közönség.
Jó iramban kezdett mindkét csapat, az első gólt is a vendégeknek sikerült megszerezniük.
Emberhátrányba kerültünk és az egyik lövés után nem sikerült felszabadítani, a pattogó korong pedig Fábry elé került, aki közelről kotorta be a Zámky vezető gólját.
Egészen a harmad végéig kellett várni az egyenlítésre.
Egy kivédekezett emberhátrány után Garát Zsombor lógott meg és húzta el szépen a kapus előtt, majd vágta be a pakkott (1-1).
A második harmadra egy még eltökéltebb MAC jött ki a jégre és szinte végig irányítottuk a játékot.
Ez az eredményen is meglátszott. Kezdésnek Carlisle lövésébe ért bele nagyszerűen Langkow, majd nem sokkal később Bodó lőtt emberelőnyös gólt közelről. Nagy Krisztián kapuvasa után nem sokkal pedig Sofron emberelőnyös bombagólja tette fel az i-re a pontot (4-1).
A záró játékrész egy vendég büntetővel kezdődött, de Jakubek próbálkozását a remek formában lévő Bálizs kivédte.
Utána pedig két gyors góllal végleg eldöntötte a meccset a MAC.
Előbb Kreisz passzából Majoross Barnabás talált be, majd egy perc múlva ugyanezt a sémát követve Terbócs lőtt gólt Sofron asszisztjából.
A harmad közepén Chris Langkow duplázott és vágott egy gyönyörű gólt emberelőnyből, beállítva ezzel a végeredményt. (7-1)
Gratulálunk a Csapatnak, remek mérkőzéssel és látványos gólokkal kényeztettek ma bennünket.
Megérdemelten jöhet a holnapi edzés után egy kis pihenő, hogy aztán innen folytassuk November 15-én, a Slovan Bratislava ellen szintén hazai pályán, 18:00-tól. Hajrá MAC!!!
Fotó: Pórszász Áron