Majoross Gergely vezetőedző mondja el miért is búcsúzunk Chris Langkowtól
2020-01-29
Tegnap elkaptuk meccs után Andy Bernardot és megkérdeztük mik a tervei péntek estére
2020-01-30

MAC Újbuda – HC 07 WPC Koliba Detva: 6-4

Felemás első harmadot produkált a MAC: nehezen indult, de a végén mégis mi örülhettünk.
Az első hat percben Zuzin kétszer is eredményes volt, kisebb gödörbe taszítva ezzel kedvenceinket.
Azonban a MACot ez nem törte meg és szépen lassan ledolgozták a hátrányt a fiúk, sőt, a harmad végére meg is fordították az állást!
Előbb csapatkapitányunk, Pozsgai Tamás bombázott messziről a hálóba, majd emberhátrányban ugrott ki Majoross Barnabás és mivel csak szabálytalanul tudták megállítani, büntető következhetett.
Ezt pedig CJ Stretch elképesztő precizitással és hidegvérrel értékesítette is!
A harmad végére tartogattuk a csattanót, Sofron István lőtt szép kiugrásból gólt két és fél perccel a dudaszó előtt. (3-2)
A következő harmadban úgy tűnt, ott folytattuk, ahol előbb abbahagytuk.
Josh Pitt az ötödik percben növelte az előnyünket, viszont erre hamar jött Fekiac válasza, így maradt az egy gólos különbség.
Mindkét csapatnak megvoltak a helyzetei, de több gól ebben a játékrészben nem esett már. (4-3)
A záró harmad hatodik perce gyetvai egyenlítést hozott, emberelőnyben Gaspar húzta el a kapu előtt a korongot, majd lőtte be.
Ekkor azonban újból megráztuk magunkat és előbb CJ Stretch, majd Tomás Klempa is beköszönt, újra magabiztos előnyhöz juttatva Csapatunkat!
A mérkőzés végén még Patrick McNally keveredett bunyóba és meg is nyerte ezt.
Emberelőnybe került ebből valahogy a Detva, valamint a kapust is lehozták, de a védelem hatalmasat nyújtott, Andy Bernarddal az élen, így maradt a 6-4-es végeredmény.
Szép volt fiúk, gratulálunk, nagyon büszkék vagyunk Rátok!