Majoross Gergely
Itt lehet meghallgatni a mai mérkőzésről vezetőedzőnk szakmai véleményét
2019-12-31

HK Poprad – MAC Újbuda: 5-3

Az év utolsó MAC mérkőzésének a hatodik percében sikerült megszerezni a vezetést Charles Stretch góljával.
Sajnos három perccel később már fordított a Poprád.
Előbb Takác egyenlített, majd egy védelmi hibát kihasználva Palocko lőtte be a vezető gólt. (2-1)
A második harmadban növelte előnyét a hazai csapat.
A harmincadik percben ismét Palocko volt eredményes. (3-1)
Az ötvenkettedik percben aztán Sofron István kétszer is villant, kiegyenlítve ezzel a mérkőzést!
Sajnos ez felpaprikázta a másik oldalon már szintén két gólos Palockót, aki nem volt rest és nem sokkal később magának mesterhármast, csapatának pedig újra vezetést szerzett.
A végén Zagrapan góljával 5-3-ra nyert a hazai csapat, nem sikerült a pontszerzés ma Poprádon. (5-3)