Kedves szurkolóink, mint azt már mindenki tudja, ma 17:00-tól ZS Poprad-MAC Újbuda meccs várható
2018-11-20
Ma este MAC Újbuda-HC ‘05 iClinic Banská Bystrica
2018-11-21
Összes

HK Poprád – MAC Újbuda: 1-0

Az első harmadot támadóbban kezdte a Poprád, az első perctől kezdve nyomtak, de a védelmünk és elsősorban Rajna Miki nagyszerűen hárították a hazaiak támadásait.
A harmad egésze során nehéz helyzetben voltunk, mivel a játékot sok kiállítás tördelte, aminek következtében nagyrészt a mieink hőmérőztek a büntetőpadon.
Nem csoda hát, hogy emberelőnyből szerzett vezetést a hazai csapat, bár ehhez több, mint 15 perc kellett nekik (1-0).
A második harmadban jóval kiegyenlítettebb volt a játék képe, Rajna továbbra is kiválóan védett, és már a Csapatnak is volt lehetősége rendre komoly helyzeteket kidolgoznia.
Gól nem esett, de jó volt látni, hogy a srácokat nem törte meg az előző, kiállításokban bővelkedő harmad, erősek maradtak fejben.
Az utolsó játékrészben már mi léptünk fel sokkal támadóbban, előbb Terbócs, majd Chris Bodó is szép szólóból került helyzetbe.
Folyamatosan alakítottuk ki a helyzeteket, a hazaiak pedig kontrákkal próbáltak operálni.
Az ellenfél kapujában Vosvrda nagyon ihletett formában védett, és valahogy a kipattanókkal sem volt szerencsénk.
Bő egy perccel a vége előtt jött Majoross mestertől az időkérés - amit kapus lehozatal követett.
Egy eladott korongból majdnem eldöntötte a meccset a Poprád, de Jesse Dudás hatalmasat mentett becsúszva.
Az utolsó másodpercekben is bombáztunk még, de Vosvrdának ma nem lehetett gólt lőni, maradt az 1-0.
Gratulálunk a Csapatnak! Mindent megtettek a győzelemért, a kiállításokat is fegyelmezetten viselték, mindvégig tartották magukat a taktikához és az utolsó sípszóig küzdöttek. Szép volt, Fiúk! Így is lehet veszíteni.