Majoross Gergely véleménye a mai mérkőzésről
2019-12-01

HK Nitra – MAC Újbuda: 1-2 (hosszabbítás után)

Kedves szurkolóink, emlékszünk még arra, hogy mit mondott reggel vezetőedzőnk?
"Ezzel együtt azt gondolom, ha olyan teljesítményt tudunk nyújtani mint az előző mérkőzéseken, csak helyenként pontosabb befejezésekkel, akkor nagyon jó mérkőzést fogunk játszani és biztosan tudunk meglepetést is okozni."
És sikerült, a Csapat megcsinálta!❤️
Pedig nem egészen így indult a mérkőzés, sikerült megnehezítenünk a dolgunkat már az elején, ugyanis Mitch Versteeg már az első percben megszerezte a vezetést a hazaiaknak, Blackwater gólpasszából talált be.
A harmadban ráadásul többet támadott a Nitra, bár nekünk is megvoltak a helyzeteink, azonban gólra váltani nem sikerült ezeket, így nyitrai vezetéssel mentek szünetre a csapatok. (1-0)
Szerencsére csak a második játékrész ötödik percéig kellett várni az egyenlítésre.
Josh Pitt indult meg szólóban és járt túl a kapus eszén, lőtte be a MAC szépségdíjas találatát.
Ebben a harmadban és a harmadikban is a hazai csapat játszotta a támadóbb hokit, nagyrészt az ő akaratuk érvényesült a jégen, azonban Bálizs Bence nagyon magabiztosan védett, így a rendes játékidő döntetlennel zárult. (1-1)
És jött a ráadás, ahol sikerült felülkerekednünk!
Chris Langkow közeli gólja állította be az 1-2-es végeredményt és szerezte meg számunkra ma a győzelmet. Két nagyon fontos ponttal lettünk gazdagabbak, nagy csapatmunka volt ez srácok, gratulálunk és nagyon büszkék vagyunk rátok!❤️🏒🏆
Szerencsés utat kívánunk mindenkinek hazafelé, hajrá MAC!!!

Fotó: Pórszász Áron, archív