HK Dukla Ingema Michalovce-MAC Újbuda 17:30
Itt lehet meghallgatni vezetőedzőnk mai mérkőzés utáni értékelését
2019-12-22

HK Dukla Ingema Michalovce – MAC Újbuda: 5-2

Sajnos ma este nem sikerült pontot lopni Nagymihályból.
Már az első 10 percben elhúzott a hazai csapat Galambos duplájával, de Terbócs István még az első harmadban szépített. (2-1)
A második játékrészben sajnos az első perc újabb hazai gólt hozott, ezúttal Korhonen volt eredményes.
Hiába próbálkoztak ezután a csapatok, több gól nem esett a harmad során. (3-1)
A záró játékrész MAC emberelőnnyel indult, de ezt nem sikerült gólra váltani.
Az 54. percben viszont a másik oldalon nem hagyták kihasználatlanul a fórt: Maslonka jóformán eldöntötte a mérkőzés végkimenetelét.
A végén még Orbán Brance szépített, majd az utolsó percre lehoztuk a kapust, de ebből az ellenfélnek sikerült egy üreskapus gólt szereznie, beállítva ezzel az 5:2-es végeredményt.