Kinek van még egy ilyen lelkiismeretes edzője mint amilyen a mi Majoross Gergelyünk?
Összes

HC07 Detva – MAC Újbuda: 3-7

Ezt a meccset sokáig nem fogja elfelejteni senki aki csak látta!
Olyan tempót diktált mindkét csapat a korongbedobástól fogva, hogy csak kapkodtuk a fejünket.
A mérkőzés hetedik percében szerezte meg a vezetést Chris Langkow parádés góljával a MAC emberelőnyből, aztán a harmad második felében elszabadult a pokol és rengeteg pontatlanság mellett záporoztak a gólok mindkét oldalon.
Gyetvai egyenlítés után rendre jött egy válasz MAC gól, amire újfent betaláltak a hazaiak, így már az első harmad végén 3-3 állt az eredményjelzőn.
Nálunk Chris Langkow duplázott, valamint Jared Brown lőtte be a már-már védjegyének számító, zseniálisan szemtelen gólját.
A következő játékrészben folytatódott az eszeveszett rohanás, de most már sokkal kedvezőbben alakultak számunkra az események.
Két öngólt is szerzett a Detva, mindkétszer a védőről pattant be a pakk a hálóba (3-5). Chris Bodó és Jared Brown értek hozzá utoljára, így a statisztikába az ő nevük került be gólszerzőként. Mindkét gól emberelőnyben született.
A 16. percben Dansereau és Klempa indultak meg egy szál védő ellen és szépen meg is oldották a helyzetet: előbbi gólpasszt, utóbbi gólt jegyzett (3-6).
Az utolsó harmad első felét megnyomták kicsit a hazaiak, Bálizs Bence azonban magabiztosan hárított minden próbálkozást.
A fiúk ráadásul arról is gondoskodtak, hogy ma se maradjunk emberhátrányos gól nélkül. Klempát ugratta ki gyönyörűen Brownie, Ő pedig hidegvérrel be is varrta a kapus mellett a korongot (3-7).
A mérkőzés hátralévő idejében még kiosztottak a játékvezetők néhány kiállítást, de a védelem és a kapunk előtt lehúzott roló az eredményen nem tudott változtatni: maradt a négy gólos MAC siker!

Nem könnyű ugrálva és boldogan kiabálva írni, de ezt még muszáj: Szép volt Fiúk!!! Gratulálunk!!! Ti vagytok a legjobbak!!! Büszkék vagyunk rátooook!!!