Itt hallgathatják meg a vezetőedzőnkkel készült mérkőzés utáni interjút
2019-11-01

HC Kosice – MAC Újbuda: 5-4 (hosszabbítás után)

Hatalmasat harcolt a Csapat a harmadik helyen álló HC Kosice otthonában.
Az első harmad derekán emberhátrányba kerültünk, de ez se tudta megakadályozni Terbócs Istvánt abban, hogy egy kiugrásból megszerezze a vezetést!
A harmad utolsó percéig tartottuk az előnyt, ekkor azonban Rapac találatával kiegyenlített a hazai csapat. (1-1)
A következő játékrész újabb MAC vezetést hozott, ezúttal a másik speciális egységünk volt eredményes: Chris Langkow emberelőnyben lőtt gólt az ötödik percben. Erre Chovan válaszolt, középre lőtt korongja valahogy bepattant Halász kapusról, de Sofron István egy nagy góllal visszaszerezte az előnyt pont egy perccel később. Ismét csak Chovan talált be, harmadszor is egalizálva az állást. (3-3)
A harmadik harmadban hamar megszerezte a vezetést a Kassa Mily góljával, innentől pedig próbálták tartani az előnyt.
Azonban a mieink nem adták fel, nagyot küzdöttek és mindent bevetettek a gólért, ami végül össze is jött!
Patrick McNally két és fél perccel a végső dudaszó előtt kiegyenlített, hosszabbításra mentve ezzel a meccset. (4-4)
Itt hamar eldőlt a győztes kiléte és sajnos mi húztuk a rövidebbet.
Bellus egy érdekes elzárás után üresen vihette kapura a korongot és nem is hibázott. (5-4)
Gratulálunk a Csapatnak, nagyon büszkék vagyunk rájuk!🏆🏒🥅
Gurítsátok csak fel szépen a buszra az egy pontot, hozzátok haza, jó helyen lesz itt a többi mellett.😊
Találkozunk vasárnap 15:00-kor, a Tüskecsarnokban.
Mindenkinek szerencsés utat kívánunk hazafelé, köszönjük szurkolóinknak a támogatást ma is.❤️